کلرادو بازدید بالاترین COVID-19 تست شماره به تاریخ به عنوان دولت بسته در توده تست قابلیت های

کلرادو در روز پنج شنبه در صدر قبلی خود بالا علامت آب برای COVID-19 تست به عنوان دولت می شود نزدیک تر و نزدیک تر برای رسیدن به توده تست که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که نیاز به با خیال راحت مانیتور ویروس.

ترکیبی از امکانات خصوصی و دولتی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار 7,922 مردم در روز پنج شنبه, دولت, داده ها را نشان می دهد. تست میزان — 139.1 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز است که نزدیک به 152-آزمون-به ازای هر 100 ، 000 نفر ثابت به عنوان شماره طلایی برای مقامات بهداشت به درک که در آن ویروس در حال گسترش است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در روز سه شنبه گفت: دولت در حال حاضر منابع و قابلیت تست 8,500 نفر در هر روز است.

یک روز پس از کلرادو بیمارستان بستری شده خود را در کمترین تعداد COVID-19 بيمار از مقامات بهداشتی دولت شروع به ردیابی جدید پذیرش بیماران جدید رز بازگشت تا 34 روز چهارشنبه آخرین داده های موجود است. این تعداد هنوز به مراتب کمتر از اواسط ماه آوریل زمانی که برخی از 250 نفر در بیمارستان بستری شده با کروناویروس جدید هر روز.

و مجموع بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است.شده اند وجود دارد 4,307 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع تایید شد در دولت در اوایل ماه مارس هر چند تنها 321 نفر در بیمارستان بستری شدند با علائم این بیماری همانطور که از بعد از ظهر جمعه, دولت, داده ها را نشان می دهد. که پایین ترین سطح از بستری شدن در بیمارستان پس از مارس 28, زمانی که 307 نفر در بیمارستان برای COVID-19.

بیشتر و بیشتر مردم همچنان به بهبود می یابند. حداقل 55 نفر از شنبه یا خانه رفت و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت های چنین به عنوان یک مرکز توانبخشی با توجه به دولت داده است.

هنوز هم مرگ و میر ناشی از این ویروس در ادامه به کوه.

کلرادو مقامات بهداشت روز جمعه گزارش داد 1,436 افرادی که تا به حال قرارداد COVID-19 روز پس جدید کروناویروس اولین بار تایید کرد در دولت و مرگ-گواهی داده ها نشان می دهد 1,181 مرگ و میر به طور مستقیم با توجه به این ویروس است.

که افزایش 15 مرگ و میر افرادی که به این ویروس و 13 اضافی مرگ و میر گره خورده است به طور مستقیم به COVID-19 بیش از پنج برگه اگر تاخیر در گزارش مرگ و میر به وزارت بهداشت دولت — به خصوص مرگ-گواهی داده است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست به تازگی دوباره راه این گزارش مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید, لیست, تعداد کل مرگ و میر است که در آن فرد به ویروس و همچنین تعداد مرگ و میر شده است که به طور مستقیم نسبت به COVID-19 در گواهی فوت است.

به تاریخ 25,613 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس هر چند مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند که تعداد واقعی است که نزدیک به 167,000.

مقامات همچنین تایید شیوع بیماری در 277 امکانات موجود در سراسر کشور از جمله خانه های سالمندان زندان ها و کارخانجات. که پنج بیش از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>