کلرادو دبیرستان ورزشکاران نقاط عطف تاریخی در معرض خطر به عنوان پتانسیل coronavirus لغو برچسبها

شجاعت مسیحی دونده فاصله کول جوانه و خانواده مقدس گلف باز هایلی Schalk نظر خود را خوش شانس در این طرح بزرگ ورزشی.

Coronavirus همه گیر نمی کند فردی خود را آموزش. جوانه که یک بورس تحصیلی به اجرا در دانشگاه استنفورد بعدی سقوط است و در حدود 60 مایل در هر هفته. Schalk یک به زودی به دانشگاه کلرادو گلف باز, بازی های برگزار شده است کلرادو ملی روزانه پس از این دوره با بازگشایی اجتماعی جدید فاصله مورد نیاز است.

“من هنوز هم اجرا توسط خودم عملا هر روز” جوانه گفت.

“من خوشحالم که من هنوز هم می تواند بازی و تمرین” Schalk گفت.

با تعلیق از فصل بهار و ممکن است آشکار لغو در افق چند کلرادو دبیرستان ورزشکاران نیش احساس کاملا مانند جوانه و Schalk که تیتر یک گروه از نخبگان رقبا که افسانه ای مشاغل ممکن است پایان با انتهای کتاب داستان.

جوانه مسلما بزرگترین آمادگی دونده از راه دور در کلرادو تاریخ است. هفت بار قهرمان دولتی بین صلیب و کشور و پیگیری در نظر گرفته شد یک قفل برای دفاع از عناوین خود را در مایل و مایل نژادها. جوانه نیز با هدف شکستن نزدیک به 40 سال سابقه دولت در 1600 متر (4:10.9) مجموعه ای غنی مارتینز از Widefield در سال 1981.

“برای اکثر آنها فقط اهداف زمان, اما من قطعا می خواستم به برخی از تاثیر بر سطح دولت و کمک به تیم من برنده دوباره گفت: جوانه MileSplit شماره 2 رتبه کلی استخدام برای سال 2020 کلاس. “این قطعا یک تجربه باور نکردنی و من فوق العاده خوش شانس به فرصت. من واقعا فکر نمی کنم من در اینجا خواهد بود امروز بدون مربی (گرگ) Copeland, تیم, و همه من ملاقات کرد که به شکل کمک کرد و من و به من کمک کرد تا رشد کنند.”

Schalk وارد فصل ارشد در خانواده مقدس با سه فرد دولت عنوان شد و در آستانه تبدیل شدن به کلرادو برای اولین بار چهار بار قهرمان گلف, پسران یا دختران. او در حال حاضر مشتاقانه منتظر بعدی او شانس بازی رقابتی با ملی مسابقات لغو شدن به عنوان دور به عنوان ماه ژوئن است.

“هدف من همیشه به پیروزی چهار مسابقات قهرمانی کشور از سال اول” Schalk گفت. “این ناامید کننده بود چرا که تیم ما واقعا با استعداد در این سال و ما برنده ما اولین لیگ مسابقات بسیار کمی. من واقعا به دنبال به جلو به نمایندگی از خانواده مقدس و احتمالا گرفتن یک تیم در مسابقات قهرمانی کشور برای مدرسه.”

پوشش نقره ای برای ورزشکاران توانایی قطار در طول بیماری همه گیر.

“به دنبال از در روستا در طول اجرا می شود, شما حتی نمی خواهد می دانم آنچه اتفاق می افتد” جوانه گفت. “آن را به ویژه برای آن لحظات که در آن شما می توانید قطع از آنچه اتفاق می افتد دوباره مرکز خودتان و گرفتن برخی از زمان به یک کمی از صلح است.”


بهار STANDOUTS

انتخاب ارشد کلرادو دبیرستان ورزشکاران حرفه ای که دست آوردهای باید به رسمیت شناخته شود با لغو بهار فصل در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به دنبال مانند یک امکان مجزا.

حداکثر هویتکنت دیویس پسران چوگان سرپهن — دو بار قهرمانی کشور runner-up و هافبک متعهد به بازی در نیروی دریایی است.

الا علائم, کلرادو, آکادمی girls lacrosse — دروازه بان در تعقیب یک چهارم دولت عنوان متعهد به کالج دیکنسون.

Lukas Miller, میراث پسران شنا — دولت های متعدد عنوان دارنده رکورد 200 freestyle متعهد به NC State.

مالوری Mooney, Broomfield, دختران فوتبال — گل 22 اهداف فصل گذشته با همه آمریکایی افتخارات و بازی در آبرن.

یعقوب Thompsen, Regis یسوعیون بیس بال — دفاع از کلاس 5A دولت قهرمان shortstop متعهد به بازی در ساحل طولانی دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im