کلرادو مقامات بهداشت نگران بالقوه coronavirus گسترش at El Paso County پل مرکز

El Paso County health مقامات می گویند آنها نگران سالمندان که ممکن است در همان بازی پل به عنوان زنی که درگذشت جمعه از رمان coronavirus.

مقامات بهداشت اصرار هر کسی که با حضور در کلرادو اسپرینگز پل مرکز بین اواخر فوریه و اوایل ماه مارس و در حال تجربه علائم COVID-19 به تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله یک گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در انتشار اخبار گفت.

مقامات بهداشت گفت: این امر به ویژه برای افرادی که با حضور در این بازی ها به شرح زیر در پل مرکز:

  • Feb. 27: پنج واحد جفت
  • Feb. 28: جمعه صبح جفت
  • Feb. 29: 299er جفت
  • مارس 1: 299er سوئیس
  • 3 مارس: 499ers

“ما بسیار نگران در مورد امکان انتقال هر دو در این مسابقات و در جوامع پس از آنها به خانه رفت” کیمبرلی Pattison, El Paso County این بیماری مسری, مدیر برنامه, در بیانیه ای گفت. “بسیاری از شرکت کنندگان بودند افراد مسن تر که ممکن است به خصوص در معرض خطر بیماری شدید از COVID-19.”

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس اعلام کرد این زن را از مرگ جمعه به عنوان او به نام شیوع “یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بلایای عمر ما.” زن هویت شده است منتشر شد. او شده است به عنوان یک ال پاسو ساکن در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی.

کسانی که بیش از 60 هستند در معرض خطر بالاتر از گرفتن ویروس. فرماندار در روز شنبه اعلام کرد محدود به ملاقات پرستاری ماهر زندگی کمک و متوسط امکانات مراقبت برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که بیشتر در معرض رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im