کلرادو مقامات بهداشتی گزارش شیوع کروناویروس در El Paso County یک شبه اردوگاه

کلرادو مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گزارش شیوع رمان coronavirus در میان کارکنان در یک کمپ مسکونی که مرزهای ال پاسو و گوی شهرستانهای استان است.

حداقل چهار مورد از این بیماری تنفسی COVID-19 تایید شده است, مقامات گفت.

یکی دیگر از هفت کارگران در ایگل لیک یک شب کمپ در نظر گرفته شده به موارد بالقوه COVID-19. و اضافی 40 کارکنان را به معرض این بیماری با توجه به انتشار اخبار.

“این مایه تاسف است یادآوری است که این بیماری همه گیر شده است” گفت: دولت اپیدمیولوژی دکتر راشل Herlihy, در بیانیه ای. “این ویروس به سرعت در حال گسترش در میان گروه از مردم است و به همین دلیل آن را بسیار مهم برای همه هوشیار باشند و به دنبال اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن انتقال است.”

این گزارش از شیوع می آید پس از محلی مقامات بهداشتی در بولدر کانتی اوایل این هفته اعلام شد که بیش از 100 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در کمتر از یک هفته.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: آن دریافت گزارش از موارد تایید شده در ایگل لیک یک شب کمپ در روز پنج شنبه. این اردوگاه تا به حال حدود 150 کارکنان — همه مسن تر از 18 — در محل برای آموزش به آماده شدن برای این اردوگاه را باز کردن.

به عنوان یک نتیجه از شیوع این اردوگاه دیگر باز خواهد شد در این تابستان به انتشار اخبار می گوید. عقاب دریاچه است یک مسیحی اردوگاه برای کودکان و نوجوانان است.

نامه های ارسال شده در وب سایت سازمان می گوید این اولین بار است که لغو آن شب اردوهای تابستانی در 63 سال است.

“همانطور که ما دریافت اخبار که فرماندار پلیس تایید اردوگاه های شبانه ما نیز در بر داشت که یکی از ما یک شبه اعضای هیات بود Covid-19 علائم” در این نامه می گوید. “این فرد به زودی آزمایش مثبت برای Covid-19 آیا به عنوان سه نفر دیگر از اعضای هیات. چند تن دیگر از کارکنان در حال حاضر در انتظار نتایج آزمون.

“گسترش این اتفاق افتاد و با وجود کارکنان انجام بهترین خود را به خود قرنطینه قبل از آنها آمد به اردوگاه و با وجود ما بهترین و دقیق تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی باقی می ماند, در, خانواده, گروه, لباس, ماسک, عمیق پاک کردن زمینه های مشترک و بیشتر است.”

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: وقوع نمی خواهد تحت تاثیر قرار بهداشت عمومی به منظور اجازه می دهد مسکونی اردوگاه به کار در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باور داریم که آن را هنوز هم امن برای اردوگاه به کار اگر آنها را مطابق با زمان ما بهداشت عمومی سفارشات” Herlihy گفت. “اگر ما پیدا کردن که این کاسته محدودیت قادر به جلوگیری از شیوع بیماری ما را دوباره ارزیابی.”

عقاب لیک یک شب کمپ در حال همکاری با دولت را بررسی شیوع به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de