کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس می گوید عفو برای ماری جوانا اعتقادات می توانید شروع به در 90 روز

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس لایحه را امضا و به قانون دوشنبه که اجازه می دهد تا او را به جرم-عفو Coloradans با جزئی ماری جوانا در اختیار داشتن اعتقادات اگر چه او نمی گفت که دقیقا چه مراحل کار خواهد کرد.

نمایندگان مجلس با تصویب مجلس لایحه 1424 در 15 ژوئن آخرین روز از سال 2020 جلسه قانونی. این لایحه را به هدف قانونی ماری جوانا صنعت قابل دسترس بیشتر را به مردم رنگ و کسانی که قبلا محکوم به در اتهام مواد مخدر است که نمی تواند جنایات در حال حاضر. آن گسترش عدالت اجتماعی برنامه برای ماری جوانا کسب و کار مجوز به ساکنان کلرادو که دستگیر شده اند و یا محکوم در ماری جوانا جرم شده است به مدنی دارایی جریمه از ماری جوانا جرم و یا زندگی در یک منطقه تعیین شده به عنوان جرم و جنایت بالا و یا از لحاظ اقتصادی محروم.

“برای چندین دهه در حال حاضر جامعه سیاه و سفید شده است به طور نامتناسبی جرم به دلیل از ماری جوانا در حالی که دیگران سود” گفت: Rep. James Coleman دنور دموکرات و لایحه حمایت. “ما نیاز به عمل در این بی عدالتی برای چند دهه.”

در آخرین لحظه حرکت قانونگذاران توافق برای اضافه کردن یکی دیگر از جزء به بیل: به فرماندار قدرت توده-عفو Coloradans برای محکومیت از ماری جوانا در اختیار داشتن 2 اونس یا کمتر به جای انجام آنها به صورت فردی. Longmont دموکراتیک تشکر. جاناتان خواننده اضافه شدن متمم پس از همه گیر او را مجبور به رها کردن برنامه ای برای گسترده تر ماری جوانا expungement لایحه.

پلیس امضا لایحه دوشنبه شب در خالص به سادگی در دنور یک داروخانه متعلق به واندا جیمز و اسکات Durrah برای اولین بار در کشور به خود یک داروخانه در یک کشت تسهیلات و خوراکی شرکت با توجه به وب سایت خود را.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم که قبل از محکومیت شخصی مقدار شاهدانه به طور کامل حقوقی امروز که جلوگیری از آنها را از گرفتن وام از گرفتن اجاره از افزایش سرمایه از گرفتن مجوز از گرفتن شغل از گرفتن وام مسکن و این غلط است” پلیس گفت:. “ما امیدواریم که این اندازه گیری خواهد شد اولین گام برای فرصت های جدید برای هزاران نفر از Coloradans که نباید زندگی با یک ابر بر سر آنها به سادگی زیرا آنها کمی جلوتر از زمان خود است.”

او گفت که او می تواند شروع به ارائه رضایت در 90 روز.

تخته سنگ دادستان منطقه Michael Dougherty گفت که او موافق با مفهوم عفو به عنوان یک ماده اساسی “انصاف” اما خواسته وجود دارد زمان بیشتری برای بحث در مورد اصلاح و روند.

“من اعتماد فرماندار را به دقت بررسی هر مورد فردی شفاف و عمومی هر یک از عفو تصمیم” Dougherty گفت.

سیاه شاهدانه سهام ابتکار و کلرادو سیاه دور میز می گذراند در نامه ای به پلیس خواستار آزادی فوری سطح پایین شاهدانه مجرم و سوابق expungement قبل از امضای قرارداد.

“این عفو و Expungement هستند و نه از عدالت اجتماعی در کلرادو آنها مهم مرحله عمل در شناخت و تصدیق سیستمیک و نژادپرستی نهادی و همچنین گذشته و موانع قابل توجهی حذفیات در تکامل و تاریخچه Colorado cannabis صنعت” در این نامه اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de