کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گسترش ایالت stay-at-home منظور مارس 26

در یک آدرس خاص به دولت دوشنبه شب کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت که او در گسترش این ایالت اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد روز شنبه تا حداقل مارس 26.

“اگر وجود دارد به هیچ وجه با خیال راحت به آن پایان هر چه زودتر پس از آن ما خواهد شد” پلیس گفت:. “و به همین ترتیب اگر Coloradans نیست ماندن در خانه و تعداد مرده و در حال مرگ ادامه خواهد داد به افزایش می دهد و سپس آن را می تواند طولانی تر است.”

فرماندار زده امیدوار تن در 19 دقیقه سخنرانی اما تاکید کرد که او برای هفته چقدر مهم است برای Coloradans به اطاعت از دولت stay-در-خانه سفارش.

“وسعت این بحران مجبور است ما را به یک سری از اقدامات شدید است که ما تصور می کردند غیر قابل تصور غیر قابل تصور فقط یک ماه پیش” پلیس گفت: بعد اضافه میکند: “با ماندن در خانه با پوشیدن یک ماسک زمانی که شما بیرون بروید و تمرین فیزیکی مناسب فاصله و بهداشت مناسب — شما به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی می کند.”

مانند خیلی دیگر از مارس 5, زمانی که پلیس اعلام کرد که دولت اولین مورد شناخته شده از ویروس, آدرس, بی سابقه بود. این اولین بار پلیس درخواست کرده ایستگاههای رادیو و تلویزیون به او زمان را به صحبت می کنند به طور مستقیم به عموم مردم پس از او در ژانویه 2019.

به عنوان فرماندار آدرس کلرادو است شمارش در مجموع 5,172 موارد شناخته شده از coronavirus 994 بستری شدن در بیمارستان و 150 مرگ و میر. به دلیل عدم تست, کارشناسان می گویند, کلرادو شناخته شده مورد تعداد چشمگیری از واقعیت است.

برآورد 17,000 به 18000 Coloradans ویروس و یا تا به حال آن مقامات بهداشت عمومی گفت: در تماس با خبرنگاران چند ساعت قبل از فرماندار آدرس. این مقامات همچنین تخمین زده می شود که 30% -40% Coloradans گرفتن این ویروس در ماه های آینده و این که 5 درصد از این افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

پلیس کاهش یافته است تا به این نقطه به حدس می زنم که تعداد coronavirus موارد در کلرادو را به اوج و ارائه جزئیات شنبه.

“همه ما می خواهیم یک جدول زمانی,” او گفت:. “هنگامی که از این کابوس بود؟”

اوج بستری شدن در بیمارستان به او گفته خواهد شد به احتمال زیاد یک یا دو هفته پس از مورد اوج و مقامات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال کار feverishly برای جلوگیری از یک سناریو است که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی در حالت ضعف است و قادر به به طور موثر درمان همه بیماران نیاز دارند.

در اوایل مطبوعات تماس مقامات بهداشتی دولت تصریح کرد: آنچه پلیس شده است گفت: برای هفته: تاریخ و شدت قله بستگی دارد که چگونه به طور جدی در دولت طول می کشد اجتماعی فاصله.

Denverites شده اند مطمئن باشید فعالیت های خود را محدود خواهد شد از طریق حداقل تا پایان ماه. شهردار مایکل Hancock ساخته شده و رسمی که بعد از ظهر دوشنبه گسترش دنور اقامت در خانه سفارش تا مارس 30 قبل از فرماندار آدرس.

پلیس صحبت کرد و روز شنبه از غم او احساس می کند بیش از این افت اقتصادی این ویروس از طریق خاموش کردن سفارشات به شکل دراورده شده. بیش از 4 درصد از دولت نیروی کار واصل شده برای نرخ بیکاری در سه هفته گذشته. اما هزینه بسته نمی کردن فعالیت های غیر ضروری خواهد بود بالاتر است.

“اگر انتخاب بین یک طور موقت خاموش شدن و از دست دادن فاجعه بار زندگی انتخاب روشن است” فرماندار گفت. “این تعطیلی و محدودیت های خواهد شد به طور موقت. اما زمانی که شما از دست دادن زندگی شما از دست دادن آن برای همیشه لطفا برای.

“و در واقع عواقب اقتصادی خواهد بود و حتی شدید تر و طولانی تر اگر ما به طور کامل بیش از حد بیمارستان های ما. دیگر این اقتصادی فلج طول می کشد کمتر از مشاغل وجود دارد خواهد بود برای بازگشت به, و مشکل تر بهبود خواهد بود.”

او مورب انتقاد فدرال پاسخ به همه گیر.

“مانند بسیاری از شما گفت:” بینندگان “من فراتر از آن خشمگین است که ما مجبور به تعطیل کردن بخش های زیادی از اقتصاد ما — قرار دادن دهها هزار نفر از کار — از آنجا که ثروتمندترین کشور بر روی زمین ندارد لوازم و آزمایش است که ما نیاز به mount کردن یک مناسب تر و هدفمند پاسخ.”

پلیس تشویق مردم به معاشرت و حمایت از یکدیگر تا حد امکان — در تماس های تصویری با پیوستن به جمعی زوزه در 8 p. m. — و در خواست صبر و شکیبایی است.

“وجود خواهد داشت یک روز نه چندان دور آینده ای که ما می توانیم با هم یک بار دیگر,” او گفت:. “هنگامی که ما می توانید رفتن به کافه ها و رستوران ها در مدارس و دانشگاه ها و کلیساها و معابد. زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ می توانید با در آغوش گرفتن نوه های خود را بدون ترس از بیمار شدن. هنگامی که ما یک بار دیگر می تواند احساس باد در برابر ما به عنوان ما اسکی مورد علاقه ما اجرا می شود اسکی و پیاده روی مسیرهای پیاده روی های مورد علاقه ما.

“اما آن روز امروز نیست. و نه آن است که فردا.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im