کلرادو درمانگاه ها می گویند coronavirus بیماری همه گیر در حال ساخت مورد ماری جوانا تحویل

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مختل زندگی روزانه و تجارت در کلرادو بسیاری در دولت صنعت ماری جوانا بر این باورند آن را می سازد در مورد اجازه دادن به درمانگاه شروع به ارائه به مشتریان خانه در حال حاضر.

قانونگذاران قانونی شاهدانه تحویل با عبور از خانه بیل 1234 در سال 2019. قانون اجازه ماری جوانا پزشکی تحویل برای شروع در سال 2020 و پس تفریحی شاهدانه تحویل در 2021 اما در سمت چپ آن به شهرداری به صورت جداگانه تصمیم بگیرید که اگر آنها اجازه خواهد داد که خدمات.

تا کنون فقط یک درمانگاه در کلرادو قاصدک در بولدر به دست آمده است یک مجوز برای ارائه محصولات به بیماران است. شانون, خاکستری, متخصص ارتباطات برای اجرای ماری جوانا بخش کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا جدول زمانی تفریحی برای تحویل در حال تجدید نظر در این بیماری همه گیر.

طرفداران بر این باورند تحویل باید با سرعت بیشتری به تصویب رسید و نورد بیشتر به طور گسترده ای به خصوص در طول یک بحران است. کلرادو در نظر درمانگاه ماری جوانا “بحرانی” کسب و کار خرده فروشی به این معنی که آنها مجاز به باز بماند و با برخی از محدودیت ها تحت دولت stay-در-خانه سفارش.

“این که آیا آن را یک بیماری همه گیر که آیا آن یک فاجعه طبیعی همیشه وجود دارد کسانی که نمی توانند به فروشگاه” سعید بن Prater, مدیر, شاهدانه ایستگاه توسط کوه های راکی بالا درمانگاه در دنور. “در حال حاضر که (رژیم صهیونیستی است.) جارد پلیس است که در دفتر او قطعا باید حرکت را تحویل یک چیز زودتر از بعد.”

پیتر مارکوس مدیر ارتباطات برای Terrapin مراقبت ایستگاه موافق است. در حالی که تیم در این شرکت در شش درمانگاه در سراسر طیف مقدم اعتماد به نفس در اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و منظقه وانت به کاهش گسترش بیماری های مارکوس گفت: تحویل تنها می تواند تقویت بهترین شیوه های ایمنی.

“در زمان بحران مانند این که گزینه های بیشتری برای تطابق با اقامت در خانه سفارش همه بهتر است,” او گفت:.


صدور مجوز مقررات شده اند طرح میتوانست در این دولت تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و COVID-19 تنفسی, بیماری, باعث, بدون غرق شدن اقتصاد است. برای مثال درمانگاه به طور موقت مجاز به فروش تفریحی شاهدانه آنلاین برای وانت لطف اجرایی جهت تصویب توسط فرماندار. که گزینه ثابت شده است محبوب در میان مصرف کنندگان به دنبال محدود کردن فرد در تعاملات است.

ترومن Bradley, مدیر اجرایی, ماری جوانا گروه صنعتی متوقف کوتاه خواستار اقدام فوری در تحویل و گفت او می خواهد دولت های محلی به آماده برای تغییر است که قدر.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد را امن و منظم اجرای,” او گفت:.

جنبش در سطح محلی به نظر نمی رسد به موقع. هر چند تخته سنگ اجازه می دهد تا پزشکی و تحویل مقامات نیست با توجه به همان کمک هزینه برای تفریحی شاهدانه گفت: Mishawn کوک, در شهرستان, صدور مجوز مدیر.

“این راهی است که ما باید به شیوه ای امن بیشتر جایگزین ما درمانگاه ماری جوانا هر دو پزشکی و تفریحی است که اجازه می دهد منظقه وانت” کوک گفت.

دنور هنوز به انتخاب کردن در به ارائه پزشکی تحویل اما تنظیم کننده در حال جمع آوری اطلاعات برای تعیین اگر آن را مناسب برای جامعه محلی اریک Escudero مدیر ارتباطات این شهر مالیات و صدور مجوز بخش در بیانیه ای گفت.

“شهر و شهرستان دنور قصد ندارد در این زمان برای پیاده سازی هر گونه شرایط اضطراری شاهدانه برنامه تحویل,” او گفت:. اگر تحویل می آیند به دنور در شهرستان فعال خواهد شد عبارتند از: عدالت اجتماعی جزء او اضافه شده است.

کسب و کار تحویل شده است پررونق در ایالات مانند کالیفرنیا که در آن سفارشات صعود 46 درصد در طول هفته سوم ماه مارس در مقایسه با همین زمان یک ماه قبل با توجه به تجارت الکترونیک پلت فرم جین فن آوری. در منطقه خلیج تحویل شرکت سوا تجربه هشت برابر افزایش در خرید و فروش بیش از همان هفته.

ساخت یک برنامه تحویل, اما, نیاز به بسیاری از ملاحظات در بخشی از یک داروخانه. کارکنان در این قاصدک که انتظار می رود برای شروع ارائه تحویل پزشکی سفارشات جمعه باید درایو وسایل نقلیه شرکت هر یک مجهز به یک ویدیو-نظارت سطح محصول و GPS است که می تواند ردیابی از راه دور گفت: Shannon فندر مدیر امور عمومی برای شرکت مادر ریشه های بومی.

رانندگان انتظار می رود به منظور بررسی شناسایی کارت پزشکی وضعیت و آدرس در هر بیمار را در حالی که همچنین پردازش پرداخت. قاصدک تشویق مشتریان به پرداخت با کارت بانکی به جای پول نقد به محدود کردن مقدار زیادی از پول را تحویل رانندگان حمل, او گفت:.

“این امر می تواند بزرگ به اجازه (شخص ثالث) حمل و نقل برای شروع کار با فروشگاه به ارائه زیرساخت برای تحویل” فندر گفت. “قانون حمل و نقل ممکن است شروع زایمان تا 2021 هنگام تفریحی تحویل آنلاین می آید.”

هنوز هم او را امیدوار تر حوزه های قضایی را انتخاب کردن در به زودی به دلیل تقاضا از ساکنان. ریشه های بومی که در عمل 21 درمانگاه ها در سراسر کلرادو بررسی بیماران خود را در بر داشت و بیش از 90% پشتیبانی تحویل.

“در زمان فعلی ما اطمینان اجتماعی فاصله در فروشگاه های پزشکی که باز باقی می ماند و این گزینه بیشتر خواهد شد اجازه می دهد مردم را به ماندن در خانه و کاهش تعداد سفر آنها به خارج از خانه های خود را برای محصولات ضروری,” فندر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de