کلرادو وکیل مدافع درخواست دولت برای آزادی برخی از زندانیان به کروناویروس در زندان

استفراغ زندانیان در حال آماده سازی مواد غذایی برای صدها نفر. زندان های همراه هنوز در حال بررسی پس از هر تماس. سرفه زندانیان هستند نه جدا بودن از دیگران است. نمایندگان در حال پوشیدن دستکش, اما با استفاده از همان آنهایی که در تمام طول روز به عنوان آنها در تعامل با ده ها تن از افراد دیگر است.

کسانی هستند که شرایط کلرادو وکیل مدافع می گویند مشتریان خود را به معرض داخل کلرادو زندان در طول coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان نمایندگان و زندانیان همچنان به آزمایش مثبت برای COVID-19 دولت دفاع وکلای درخواست دولت بالاترین دادگاه به دخالت و ایجاد قوانین استاندارد با هدف کاهش تعداد افراد قفل کردن و جلوگیری از گسترش coronavirus در دادگاه.

تشکیل پرونده می آید دو روز پس از اولین کلرادو مامور اجرای قانون — یک El Paso County sheriff را بازداشت معاون جف هاپکینز — درگذشت از بیماری تنفسی است.

کلرادو از مدافع جنایی وکیل مدافع نوار و متناوب دفاع وکیل در جمعه واصل دو دادخواست درخواست رئیس دادگستری کلرادو دیوان عالی کشور به شماره ایالت قوانین در مورد زندان depopulation. رئیس دادگستری ناتان کت در مارس 16 صادر ایالت منظور تعلیق بسیاری از دادگاه عملیات اما در سمت چپ هر یک از دولت های 22 قضایی مناطق به تصمیم گیری خود را در مورد چگونه به بهترین آدرس تهدید ویروس. سفارش به آدرس نیست زندان.

“کسب و کار رستوران ها و مدارس و ادارات دولتی و کلیساها بسته” یک درخواست متحده است. “اما برای تشکلات مردم که زندگی در شرایط رسیده برای rampant گسترش بیماری و عدم استقلال به خود منزوی زندگی روزانه همچنان به عنوان معمول است.”

کلرادو دیوان عالی کشور در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا برای قبول صلاحیت بیش از دادخواست و نحوه ادامه دهید. دادگاه همچنین می تواند رد دادخواست به طور کامل گفته مورین قابیل مدیر مقننه و سیاست خارجی ارتباطات برای ایالت کلرادو مدافع.

این دادخواست از وکلای دفاع از رئیس دادگستری به حکم دادگاه های پایین زیر را انجام دهید:

  • کاهش تعداد دستگیری ها و آزادی دستگیرشدگان شخصی تعهد اوراق قرضه که در آن ممکن است.
  • نقد و بررسی موارد از مردم برگزار شد و در زندان به دلیل آنها نمی توانیم خود را در اوراق قرضه و انتشار آنها امن است.
  • کاهش حکم طول تبدیل زندان به خانه بازداشت و یا به طور موقت آزادی زندانیان.
  • به طور خودکار اجازه می دهد متهمان و وکلای مدافع به نظر می رسد در دادگاه از طریق تلفن waiving نیاز به درخواست مجوز.
  • محدود کردن گروه از مردم در courthouses به بیش از 10.
  • ارائه ضد عفونی کننده دست در داخل تمام دادگاه.

مردم از دولت بزرگترین زندان کاهش یافته است و حدود یک سوم در پاسخ به تهدید ویروس زندانیان در بسیاری از امکانات هنوز هم می تواند عمل اجتماعی فاصله و نرخ کاهش جمعیتی متفاوت توسط شهرستان. که بدان معنی است که آیا یک زندانی منتشر شده است اغلب بستگی به جایی که آنها دستگیر شدند.

در ضمن coronavirus همچنان به گسترش در داخل کلرادو سیستم عدالت کیفری. آزمون مثبت عبارتند از: یک زندانی در جوش زندان شهرستان سه Weld County sheriff نمایندگان یک Jefferson County jail معاون هشت El Paso County نمایندگان سه زندانی در دنور مرکز شهر, زندان, سه گروه از اصلاحات اعضای هیات های متعدد عمومی و مدافعان کلرادو اسپرینگز دادستان.

سی و دو تن از اعضای هیات از دنور ایمنی عمومی گروه آزمایش مثبت سخنگوی وزارت Kelli کریستنسن گفت: اما این شهرستان را شناسایی نمی کند که سازمان آنها متعلق به “به دلیل حفظ حریم خصوصی بیمار.” ایمنی اداره شامل اداره پلیس کلانتر آتش گروه 911 ارتباطات و جامعه اصلاحات است.

تشخیص مثبت در داخل زندان نیست و محدود به تسهیلات دیوار به عنوان موارد اخیر نشان می دهد. دو تا از دنور زندان زندانیان که تست مثبت آزاد شده اند از این تسهیلات در پیوند کریستنسن گفت. یک Weld County اهل بیت قرارداد این بیماری شده است با وجود زندانی پس از سال 2018 به معنی کسی که آن را آورده به امکانات.

“اگر شما به گسترش این بیماری در اطراف زندان اولین پاسخ مریض” قابیل گفت. “همه بیمار می شود.”

شرایط داخل زندان در حال ایجاد گسترده ترس و اضطراب در میان کسانی که در داخل وکلای دفاع گفت: در نامه های متصل به دادخواست.

“زندانیان شروع به احساس مانند آنها در حال گرفتن بیمار; آن را احساس مانند یک شورش بود در مورد به شکستن چند شب پیش به خاطر مردم ناراحت شدند و بدون انجام هر چیزی را به نگه داشتن آنها را از گرفتن بیمار” یک زندانی در El Paso County زندان گفته وکیل وی با توجه به نامه ای از کلرادو اسپرینگز مدافع عمومی ،

دادخواست جمعه به دنبال تماس های هفته گذشته توسط اعضای متعدد از کلرادو, ایالات متحده خانه هیئت که یخ انتشار غیر خشونت آمیز بازداشت شدگان مهاجرت در آزادی مشروط.

“یخ مراکز بازداشت و قرارداد خود را با امکانات یک سر چشمه برای گسترش coronavirus و فوق العاده ای تهدیدی برای سلامت زندانیان و کارکنان و جامعه به عنوان یک کل” Rep. Jason کلاغ D-شفق قطبی گفت: در انتشار اخبار. “اگر وجود دارد اقدامات ما می تواند به جلوگیری از گسترش این ویروس ما آنها را. این که چگونه این نیاز به کار می کنند.”

وکلای محلی و سازمان های غیر انتفاعی گفت: تعداد بی سابقه ای از مردم منتشر شده از شفق قطبی مهاجرت بازداشتگاه مچ پا مانیتور اواخر هفته گذشته است.

یک گروه 12 نفری از زنان منتشر شد با هم در 26 مارس گفت: Sarah Jackson, بنیانگذار Casa de Paz, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا زندانیان و خانواده های آنان است. روز بعد, 16 مردان منتشر شد. جکسون معتقد است که بازداشت شدگان هستند که منتشر شده بشردوستانه آزادی مشروط در پاسخ به این ویروس هر چند مقامات رسمی تایید نشده است که به خود سازمان است.

وقتی پرسیده شد که در هفته گذشته اگر فدرال, مهاجرت, سازمان, شد, آزاد کردن زندانیان از شفق قطبی تسهیلات در واکنش به COVID-19 نگرانی محلی یخ سخنگوی کارگردانی دنور آمریکا به یک صفحه وب در مورد پاسخ ملی به این بیماری همه گیر که شامل هر گونه اطلاعات در مورد محلی مرکز.

یک گزارش از کلاغ دفتر منتشر شد مارس 27 یافت که 633 نفر بازداشت شده در این تاسیسات و نه بودند قرنطینه برای بیماری. هفتاد و هفت تن از بازداشت شدگان بوده و تست شده برای COVID-19 اما نتایج هنوز در آمده است به گزارش


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im