کلرادو coronavirus بسته امداد کمک خواهد کرد با اجاره, وام مسکن, وام کسب و کار

کلرادو دموکرات پرده برداری گسترده بسته از coronavirus امداد قوانین شنبه که شامل اجاره و وام مسکن کمک به گسترش مزایای بیکاری و کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی.

“Coloradans به دنبال ما برای رهبری و چگونه به ما کمک خواهد کرد که آنها را بازسازی زندگی خود” سخنران KC بکر یک تخته سنگ دموکرات در انتشار اخبار گفت. “این لوایح ارائه پشتیبانی مستقیم به کمک زحمتکش Coloradans توانیم به ماندن در خانه های خود پرداخت صورتحساب خود را و پایان می رسد دیدار.”

در میان لوایح که شده و یا معرفی خواهد شد:

بیکاری: این لایحه گسترش خواهد یافت که واجد شرایط برای منافع و افزایش مزایای کارگران دریافت می تواند.

مسکن کمک: این لایحه تخصیص دادن 20 میلیون دلار برای کمک به Coloradans نیاز به پرداخت اجاره و رهن و ارائه کمک های حقوقی به کسانی رو اخراج.

مرخصی استعلاجی: این لایحه که اجازه می دهد کارکنان به افزوده شدن یک ساعت از مرخصی استعلاجی برای هر هفته کار می کنند گفت: رهبر اکثریت سنا استیو Fenberg لایحه حمایت. کارکنان می تواند تعلق تا 48 ساعت در هر سال است. اندازه گیری است که به منظور اجازه می دهد که کارگران به دکتر مراجعه کنید و یا اقامت در خانه اگر آنها یا اعضای خانواده بیمار هستند. این اقدام نیز نیاز به کسب و کار به ارائه فدرال مورد نیاز 80 ساعت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند همه گیر است.

کسب و کار وام و کمک های مالی: یک لایحه به معرفی خواهد اضافه کردن 20 میلیون دلار به انرژی کلرادو صندوق فراهم می کند که کمک های مالی به کسب و کار با بیش از 25 کارمند که رنج می برند از نظر مالی به دلیل COVID-19. یکی دیگر از لایحه استفاده از فدرال و ایالتی دلار برای ایجاد یک $250 میلیون وام صندوق است که اساسا تضمین بخشی از پول کسب و کارهای کوچک قرض گرفتن برای دو سال مالی — تلاش برای تشویق وام توسط بانک ها.

سلامت روان: این لایحه قرار داده اضافی $15 میلیون روانی نسبت به برنامه های بهداشت و درمان سوء مصرف مواد برای کمک به مقابله با چالش های بسیاری از مردم روبرو هستند و با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و مشکلات مالی.

خشونت خانگی: این لایحه را $500,000 در دسترس برای خشونت خانگی برنامه های میان گزارش تا 50% افزایش می دهد در افرادی که به دنبال کمک.

اقدامات دیگر را کنار بگذارند $500,000 به کمک مواد غذایی pantries اضافه کردن حفاظت در برابر قیمت سنگ آهن در بازار, محافظت از کارگران که گزارش نگرانی های ایمنی و بهداشت در مورد کارفرمایان خود اختصاص 10 میلیون دلار برای کمک به خانواده های در معرض خطر از داشتن آب و برق خود را خاموش اطمینان حاصل شود که شرکت های بیمه اجازه می دهد تا بیماران برای استفاده از خدمات پزشکی از راه دور و به دادستان کل بیشتر نظارت در جمع آوری بدهی.

این نماینده مجلس گفت: این امر سعی کنید به پایان کار خود پایان هفته آینده, اما روشن نیست که آیا جدول زمانی تمدید خواهد شد پس از جورج فلوید تظاهرات درخواست نمایندگان مجلس برای انصراف از دو روز از جلسه هفته گذشته است.

دنور پست کارکنان نویسندگان کنراد سوانسون آلدو Svaldi و جو Rubino کمک به این گزارش.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de