کلرادو coronavirus مسکن پرسش های متداول: منابع برای اجاره و مالکان

با بسیاری از مردم در سراسر کشور رو به, اجاره, وام مسکن و دیگر کمبود مالی مربوط به کروناویروس همه گیر کلرادو اداره امور محلی به قرار دادن یک لیست از منابع برای کمک به کاهش فشار است. کسانی که اینجا هستند توصیه:

چه می توانم انجام دهم اگر من رو اخراج?

اداره محلی امور صادر شده است 3 میلیون دلار از دولت فاجعه صندوق اضطراری برای تقویت کوتاه مدت اجاره و کمک به وام مسکن برای خانواده های کم درآمد به طور خاص کسانی که ساخت 50 درصد یا کمتر از خود را در منطقه ميانه درآمد.

کسانی که بودجه در حال توزیع به دو روش:

  • از طریق محلی و سازمان های غیر انتفاعی
  • از طریق ایالت سازمان مسکن و مسکن عمومی مقامات که در حال حاضر ارائه خانه به تعداد زیادی از کم درآمد ساکنان

این بخش ایجاد شده تعاملی اخراج منابع نقشه های موجود در بیت.ly/2V9l1uz که هدایت کاربران به بهترین گزینه ها در منطقه خود است. برای دنور نقشه توصیه می کند در تماس با TRUA برنامه با شماره گیری این شهر 3-1-1 خط و فشار 6.

کمک از طریق دولت 2-1-1 خط نیز موجود است که به کمک مستقیم مردم به سازمان مناسب به درخواست اجاره کمک.

دولت و مقامات امنیت عمومی کار کرده اند با کلانتر بخش شهرداران و دیگر مسئولان در سراسر کشور به فشار برای تعلیق اخراج اجرای حداقل تا مارس 30 با توجه به DOLA.

چه می توانم انجام دهم اگر من رو سلب حق اقامه دعوی?

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه گذشته شامل حمایت های مسکونی وام مسکن بدون در نظر گرفتن وضعیت بزهکاری.

قانون ایجاب میکند که بدون سلب حق مالکیت توان پردازش حداقل 60 روز به قدمت مارس 19 مگر اینکه ملک وام در خالی است و یا رها شده. آن سفارشات بیشتر است که وام دهندگان ارائه تا 180 روز قبل از اقدام در برابر قرض با یکی دیگر از 180 روز تمدید در دسترس وام درخواست.

اداره محلی امور کار کرده است با آمریکا انجمن بانکداران در توصیه آن است که عبور به مالکان است. انجمن نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از اقدامات شاغل بودن خاص بانک ها به صورت آنلاین در بیت.ly/2xPvGmv.

چه می توانم انجام دهم اگر من قدرت آب یا تاسیسات دیگر می تواند خاموش?

دولت و بخش های نظارتی سازمان ها شده است با همکاری شهرداری و بخش خصوصی متعلق به شرکت ابزار برای پیگیری کمک آنها در حال ارائه به مشتریان است. اکسل و ده ها تن از ارائه دهندگان دیگر (لیست کامل در دسترس است rb.gy/wod5af) توافق کرده اند که به اقدامات زیر در طول بحران با توجه به دولت:

  • هیچ سرویس قطع برای دیر یا پرداخت های از دست رفته
  • هیچ اتصال مجدد هزینه
  • بدون هزینه های مربوط به پرداخت در اواخر
  • اتصال مجدد خدمات برای مشتریان به تازگی قطع شده برای عدم پرداخت
  • ارائه یک کم درآمد پرداخت کمک برنامه
  • راه اندازی یک معافیت پزشکی سیاست توقف قطع

فراتر از ارائه نکات و منابع به ساکنان این ایالت همچنین ارائه توصیه هایی برای صاحبخانه و وام دهندگان از جمله ترغیب آنها برای جلوگیری از اخراج طریق حداقل مارس 30 و به صرف هزینه برای دیر اجاره برای هر کسی که درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت عمومی. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس به عدم صدور هر گونه سفارشات انجماد اخراج اقدامات دولت در طول بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de