کلرادو coronavirus موارد رسیدن به 160 میان افزایش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش

با 27 مورد جدید, کلرادو, را تایید کرد, رمان coronavirus موارد افزایش به 160 روز دوشنبه به عنوان محلی و مقامات دولتی تشدید اقدامات سعی کنید به زمان به ویروس’ برسد.

اما این تعداد به احتمال زیاد هنوز هم فقط یک بخش کوچک از آن آلوده. “در تمام احتمال وجود دارد صدها نفر به احتمال زیاد هزاران Coloradans که coronavirus” رژیم صهیونیستی. Jared پلیس روز جمعه گفت.

گسترش سریع COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus بیش از حد دولت توانایی تست برای آن اسکات ادیب, حادثه فرمانده کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست روز دوشنبه گفت:. آزمایشات مورد 1,216 مردم اجرا شده است و در دولت lab.

که آزمایشگاه است که در حال اجرا 24/7 می روند حدود 250 آزمون در روز ادیب گفت. روشن نیست که چگونه بسیاری از تست های در حال اجرا را از طریق خصوصی labs, او گفت:. یک آزمایشگاه خصوصی پذیرفته شده یک دسته از 200 تست از دولت اما معلوم نیست که آزمایشگاه قادر خواهد بود برای پذیرش بیشتر است. آزمون به طور معمول چند روز برای نتایج مشخص شود.

دولت در بخش بهداشت و درمان با کمک گارد ملی را برای باز کردن یک درایو تا تست سایت در نزدیکی تلورید در سه شنبه, اما از آن خواهد شد فقط به قبل از انتخاب بیماران در معرض خطر این آژانس در بیانیه ای گفت شنبه. حدود 100 نفر در حال انتظار برای رفتن از طریق تلورید سایت در روز سه شنبه.

یک درایو دوم تا تست محل باز خواهد شد در Routt شهرستان در آینده ادیب گفت. مقامات در حال برنامه ریزی برای تست سایت برای مناطق که در آن این امکان وجود دارد که ویروس در حال گسترش در جامعه است اما در جایی که چنین گسترش است هنوز رتبهدهی نشده است تایید کرد و گفت که یکی از دلایلی که چرا این تست سایت را نمی توان عامل در Eagle County, که در آن گسترده جامعه انتقال است که به خوبی مستند شده است.

دولت در حال کار برای افزایش آن تست ظرفیت او اضافه شده است. تست نه تنها کمک می کند تا مقامات بهداشتی دولت پیگیری بیماری, اما همچنین اجازه می دهد تا کسانی که رنج می برند از بیماری های دیگر بازگشت به کار بدون هیچ گونه نگرانی در مورد دو هفته قرنطینه مورد نیاز برای کسانی که قرارداد COVID-19, ادیب گفت.

“هدف ما این است که برای کمک به مردم به نیروی کار به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند” او گفت:.

این بیماری کشته شدن یک نفر در کلرادو و باعث گسترده اختلال در زندگی روزمره به عنوان سازمان ملل به ساکنان از مناطق با شیوع و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در یک پیشنهاد به سرعت همه گیر جهانی را در رسیدن به ایالات متحده است.

دنور شهردار مایکل Hancock روز دوشنبه دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها در شهر به جز carryout و خدمات تحویل.

رفت و آمد مکرر کوه جوامع در حال دیدن گسترده گسترش این رمان coronavirus و اسکی سراسر کشور تعطیل هستند برای حداقل یک هفته. مقامات بهداشتی دولت در روز یکشنبه خواست هر کسی که بازدید Pitkin, Gunnison, نشست یا عقاب شهرستان در هفته گذشته برای منزوی کردن خود است که آیا یا نه آنها در حال نشان دادن علائم COVID-19.

Colorado State گشت گفت: این امر محدود troopers’ پاسخ به تماس غیر اضطراری در این چهار استان ها و همچنین در گارفیلد و دریاچه شهرستان در تلاش برای محافظت از سربازان از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

کسانی که شش شهرستان که قرار است در حادثه هشدار به این معنی است که سربازان را نمی خواهد پاسخ به تصادفات ماشین مگر اینکه آن را شامل صدمات و یا مشکوک به اختلال یا بیمه راننده و سربازان در آن استان ها تشویق می شوند تا برای رسیدگی به برخی از حوادث از طریق تلفن صورت امکان سرهنگ متی Packard رئیس ایالتی کلرادو گشت نوشت: در نامه مورخ یکشنبه.

“ما این اقدامات در حال حاضر برای حفاظت از امنیت عمومی منابع در برخی از مناطق بنابراین ما می تواند همچنان به خدمت کلرادو جوامع به طور موثر از طریق این رویداد,” او نوشت.

همچنین در روز یکشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست مردم در سراسر کشور برای لغو و یا به تعویق انداختن حوادث بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته, یک, توصیه, تکرار, محلی و مقامات دولتی.

“در این مرحله اجتماعی فاصله یکی از بزرگترین ابزار در مسطح منحنی و تلاش برای به حداقل رساندن انتقال بیماری” ادیب گفت. “بدیهی است که این یک تغییر بزرگ به مردم چگونه زندگی می کنند روز به روز. ما در حال ادامه کار بر روی هدایت و حمایت تا افراد توانایی بیشتری برای آب و هوا دوره از زمان است که آنها به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.”

در بولدر شهرستان مدیر جین Brautigam روز دوشنبه ممنوع است هر گونه حوادث در این شهرستان با 20 یا بیشتر شرکت کنندگان در دولتی فضاهای مانند مروارید خیابان و بازار و همچنین بسته تمام ساختمان های شهر به مردم از مارس 15 مارس 29. Boulder County هفت تایید موارد COVID-19.

تخته سنگ در کتابخانه ها و مراکز تفریحی نیز بسته می شود از طریق پایان ماه. این شهر تلاش های منعکس کننده تلاش های مشابه در سراسر کشور; شهر دنور کتابخانه ها بسته دوشنبه و خواهد ماند توقیف تا اطلاع ثانوی. دنور مدارس دولتی نیز تعطیل تا آوریل 6 و بسیاری از دانشگاه ها بسته شده اند و یا نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین.

“ما همه در این با هم” راشل Herlighy متخصص اپیدمیولوژی با گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در بیانیه ای گفت: شنبه در مورد تعطیلی مدارس. “تقریبا هر کودک می تواند تعامل با یک فرد بالغ و یا دیگران در خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19. این نه فقط در مورد نگه داشتن بچه ها امن است که کاملا مهم است; آن را در مورد نگه داشتن کل جامعه امن با محدود کردن و کاهش گسترش یافته است.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im