کلرادو coronavirus موارد صلیب 27,000 به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط

بستری شدن در بیمارستان در کلرادو از جدید کروناویروس در ادامه به سقوط روز شنبه به عنوان مورد شمارش عبور 27,000 خط.

کلرادو انجمن بیمارستان گزارش 261 نفر در بیمارستان بستری شدند با توجه به COVID-19 به عنوان چهارشنبه و به پایین ترین سطح دیده می شود از اواخر ماه مارس است. تعداد زیادی از مردم در کلرادو بیمارستان با COVID علائم مانند اما هیچ تشخیص نشده بود 127. آن موارد “تحت بررسی” را منعکس بین 100 و 130 از اواخر ماه مه.

تا کنون دولت ثبت 27,060 موارد و 4,443 مجموع بستری شدن در بیمارستان با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است. این بدان معناست که حدود 16 درصد از کسانی که شناخته شده اند که ویروس مورد نیاز بیمارستان های سطح مراقبت.

بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری شد و سرانجام در سمت چپ. بیمارستان انجمن ثبت کرده است 3,959 مردم تخلیه شده و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند توانبخشی مرکز از اواسط ماه آوریل است.

مرگ و میر نیز افزایش یافته یکشنبه, هر چند که به احتمال زیاد منعکس برخی از تاخیر در گزارش. CDPHE گزارش 1,254 نفر از عوارض ناشی از این ویروس جدید تا 26 از گزارش شماره سه — و یکی دیگر از 1,494 درگذشت با این ویروس در سیستم خود را, اما مرگ آنها نیست به طور مستقیم نسبت به آن است. که تا 20 از روز قبل. یک مورد مرگ گزارش شده رخ داده در روز سه شنبه.

وجود تاخیر در گزارش جدید مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات بهداشتی دولت در یک روز داده می شود نیست همه لزوما رخ می دهد که روز قبل از.

تعداد زیادی از مردم تست شده برای این ویروس رز به 194,697 معنی حدود 14 درصد تست مثبت است.


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>