کلرادو صنعت ساخت و ساز را نگه می دارد رفتن در میان به تعویق افتاد, پروژه تحویل به دلیل coronavirus

معمولا خیابان های متراکم در منطقه دنور تقریبا خالی برای امتداد اما آنها سکوت نیست.

Beeping کامیون های بزرگ پشتیبان گیری و تجهیزات سنگین شنیده می شود به عنوان کارگران ساختمانی که مشاغل طبقه بندی شده به عنوان ضروری در طول شیوع کروناویروس ادامه کار در ساختمان های مسکونی و تجاری بازسازی و کار و پروژه های.

در مرکز شهر دنور کارگران ساختمانی در کلاه های سخت و فلورسنت زرد و نارنجی جلیقه کنون تعداد مردم در لباس و یا کسب و کار گاه به گاه لباس.

“ما نمی کشد که به آرامی که ما قادر به نگه داشتن کار” گفت: Justin Cooper, رئيس جمهور از دنور مبتنی بر ساندرز Construction Inc.

تا کنون شده اند وجود دارد چند اخراج گفت: Jason Wardrip, کسب و کار, مدیر, برای, کلرادو, ساختمان و ساخت و ساز و معاملات شورا. اتحادیه نشان دهنده بیش از 10 ، 000 کارگران در 24 محلی اتحادیه های کارگری و 14 های مختلف صنایع دستی است.

دولت گزارش از دست دادن 3200 نفر از مشاغل ساخت و ساز در ماه فوریه است. وجود دارد شد 179,400 استخدام کارگران ساختمانی در دولت و نه از جمله پیمانکاران مستقل.

“در حال حاضر ما فقط تلاش برای نگه داشتن افرادی که می خواهید به نگه داشتن کار به نگه داشتن کار” Wardrip گفت.

دولت در مسیر روند 75,000 بیمه بیکاری برنامه این هفته پس از هفته گذشته 26,000. رستوران ها و هتل ها ویران شده اند به عنوان محدودیت های سخت تر در مجامع عمومی و معمول کسب و کار به سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس صادر ایالت اقامت در خانه سفارش یکشنبه. ساخت و ساز یکی از صنایع اعلام معاف از سفارش.

کوپر گفت: مردم می پرسند که چرا ساخت و ساز معاف است که میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور بود.

“وجود دارد ضروری است زیرساخت است که ما از بیمارستان عمومی با این نسخهها کار در پروژه های انرژی در شبکه است که همه ما بستگی دارد” کوپر گفت. “و در و پنجره ها و پروژه های ما در حال تفکیک از مردم است. سایت ما در حال به طور معمول محاصره.”

کوپر گفت: وجود دارد به طور معمول کمی سفر بین سایت های کار که باید حد بالقوه خطر انتقال بیماری است. علاوه بر این کارگران ساخت و ساز استفاده می شود برای پیوستن به دقیق دستورالعمل های ایمنی او اضافه شده است.

ماهیت کار ساخت و ساز آشنایی خود را مطابق با شیوه های توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری ها از جمله اجتماعی فاصله پوشیدن دستکش و محافظ چشم گفت: Mike درشکه روباز سبک دو چرخه, معاون رئیس جمهور از عملیات در JE دونن ساخت و ساز است که دارای دفاتر در کلرادو.


این شرکت با تغییر استراحت و ناهار مناطق به مردم را تشویق به نگه داشتن فاصله خود را افزایش داده تمیز کردن و افزود: بهداشت و شستن دست ها-ایستگاه است و به حداقل رساندن جلسات تیلبوری گفت: در یک ایمیل. JE دونن شروع روزانه غربالگری برای بررسی کارگران درجه حرارت و در صورت مشاهده هر گونه علائم و آن را منع مهمانان در محل کار سایت.

“البته هیچ کارگر مورد نیاز به گزارش کار اگر آنها احساس ناامنی” درشکه روباز سبک دو چرخه گفت. “ما متعهد به سلامت و رفاه تجارت ما کارگران و ما خدا را شکر که ما می تواند همچنان به ارائه کار به معاملات ماهر در طول این زمان از بحران است.”

برای نگه داشتن کارگران امن ساندرز متناوب شروع زمان در یک ساختمان نوسازی برای VF شرکت در مقر جدید در دنور. فضای پوشاک برگزاری و شرکت در حال حرکت به پایین در مرکز شهر.

اگر چه جرثقیل نگه داشتن عامل و کامیون ها نگه دارید نورد صنعت ساخت و ساز نیست ایمنی بدن از اثرات موج دار شدن از بسیاری از کار های دنیا, پوسته پوسته شدن پشت. کن Simonson اقتصاددان ارشد به همراه پیمانکاران عمومی آمریکا گفت: در یک تماس اخیر با خبرنگاران گفت که بیش از یک چهارم از شرکت هایی که در پاسخ به یک نظرسنجی آنلاین آیا تا به حال پروژه های لغو شده و یا تعطیل.

بیمارستان ها و دانشگاه ایالتی کلرادو در میان کسانی که به تعویق افتاد پروژه با ساندرز کوپر گفت. از سوی دیگر او اضافه کرد: برخی از بیمارستان ها داشتن کار انجام شده در ساختمان های خود را به جای coronavirus بیماران اگر آنها نیاز به.

کوپر گفت: وجود داشته است مشکلات با تحویل تجهیزات از چین اما کسانی که باید کاسته با کارخانه ها شروع به عقب وجود دارد. اما سنگ و کاشی و سایر مواد از ایتالیا نیست تحویل “دلیل خوب,” او گفت:.

آسانسور بازرسان و کارشناسان دیگر نمی تواند سفر به انجام بازرسی. اما دولت های محلی در ادامه به بازدید از سایت و یا در برخی موارد انجام مجازی بازرسی از طریق ویدئو کنفرانس. کوپر گفت: Adams County با استفاده از بازرسان مستقل تایید شده توسط کارکنان خود را.

دنور بوده است “ramping تا” آنلاین پردازش مجوز گفت: Laura Swartz سخنگوی دنور جامعه برنامه ریزی و توسعه است. در حال حاضر در فرد خدمات بسته شده و این کار به روشن آنلاین.

بازرسان نمی, نگه داشتن, دفتر, ساعت, اما آنها در حال کار است و می توان با تلفن و یا ایمیل Swartz گفت.

“در هر دو رژیم صهیونیستی است. پلیس و شهردار سفارشات ساخت و ساز ضروری میباشد. ما در حال تلاش برای حمایت از آن” Swartz گفت.

بازرسان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی او اضافه شده است. “از نظر ما این کار.”

پس امن روش ها و پروتکل های مهم است اما تا ارتباط خوب و توجه به سلامت روانی کوپر گفت. ساندرز مدیران باید 7 صبح جلسات هر روز کار و گاهی اوقات در تعطیلات آخر هفته برای بررسی در, او گفت:. مدیر عامل ایمیل های کارکنان. مردم در تماس با مشتریان و ناظران به نگه داشتن در تماس باشید.

“از طریق چهار روز از این هفته با ما تا به حال 12,000 دقیقه در زوم (ویدئو کنفرانس) به عنوان یک شرکت” کوپر گفت. “ما به طور متوسط 50 ساعت یک بعد از زوم نشست.”

به عنوان بحران بهداشت و درمان ادامه Wardrip با اتحادیه اروپا گفت که او تلاش می کند به روانی متوسط از اعضای خود است. او معتقد است بسیاری از آنها به خوبی انجام می دهند اما تعداد کمی نگران بیمار شدن.

“در حال حاضر مردم در حال ناجور چرا که آنها نمی باید ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت” در برخی نقاط گفت: Wardrip که مظنون اعضای عمومی در حال کمک به خود را دارند.

“من به آنها ‘آن را با شما. قرار داده و آن را در کیسه duffel’ ” Wardrip گفت. “ما کارگران ساخت و ساز. این کار ما را به فکر می کنم در خارج از جعبه و کار انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im