کلرادو تایید 967 coronavirus مرگ و میر به عنوان تست تاپ 100000 نفر

کلرادو ثبت کرده است 967 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به بیش از 100 ، 000 نفر در حال حاضر تست شده برای COVID-19, دولت, مقامات بهداشتی میگویند.

شده اند وجود دارد 3,623 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع اولین بار تایید کرد در دولت در ماه مارس تنها 586 نفر در کلرادو بیمارستان با علائم این بیماری همانطور که از بعد از ظهر جمعه, دولت, داده ها را نشان می دهد. حداقل 65 نفر از جمعه هم رفت خانه و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک مرکز توانبخشی.

بیش از 19300 بی مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس — هر چند مقامات بهداشتی باید گفت که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

مقامات ثبت بیش از 4700 آزمون در روز جمعه به عنوان دولت رمپ تا توانایی های خود را برای بهتر مسیر ویروس. تست میزان — 82.7 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز به طور قابل توجهی بالاتر از در مجموع از پیش از آن در هفته اما نه کاملا 152-هر-100,000 روزانه تعداد ثابت توسط کارشناسان بهداشت و درمان در صورت لزوم با خیال راحت به نظارت بر شیوع بیماری است.

خیلی از تست متمرکز شده است در ارشد امکانات زندگی و دیگر مراقبت از خانه. مقامات تایید کرده اند شیوع بیماری در 188 امکانات در سراسر کشور چهار تا بیشتر از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de