کلرادو تایید 5 بیشتر coronavirus مرگ و میر به عنوان موارد مثبت پرش با 344 به پیش افتادن از 1400 مجموع

کلرادو مقامات بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد 24 نفر در کشور را در حال حاضر مرده در ارتباط با رمان coronavirus با بیش از 1,400 در حال حاضر تست مثبت بسیار عفونی بیماری تنفسی.

جدید تعداد 1,430 مجموع موارد یک 344-مورد افزایش بیش از چهار ایالت و کل شامل 184 افرادی که در بیمارستان بستری شده است برای COVID-19. شده اند وجود دارد نه شیوع بیماری در مناطق مسکونی و غیر بیمارستان امکانات مراقبت های بهداشتی.

و بیش از 10 ، 000 نفر که در حال حاضر آزمایش شده است که دولت در آزمایشگاه و شرکت های خصوصی باید افزایش ظرفیت در روزهای اخیر. تعداد موارد تایید شده هنوز بسیار پایین تر از واقعی بالغ, دولت, مقامات بهداشت و رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفته اند.

مرگ نهفته جوامع از محدوده به بالا در کشور است. تخته سنگ و پیتکین شهرستان در روز پنج شنبه اعلام کرد اولین مرگ و میر مربوط به بیماری اگر چه معلوم نیست اگر آن دسته از افراد شمارش شدند در دولت آخرین شماره.

پیتکین شهرستان مقامات بهداشتی شناسایی این مرد به عنوان یک زن 94 ساله با زمینه مسائل پزشکی که در خانه اش درگذشت سهشنبه در آسپن. بولدر شهرستان ساکن شناخته شده است به عنوان یک لافایت ساکن در 60s خود را با زمینه مسائل پزشکی.

“قلب ما سنگین داشتن یاد گرفتم این اولین مرگ در جامعه ما مبارزه در برابر گسترش COVID-19” کارن Koenemann مدیر پیتکین شهرستان بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “ما به خصوص می خواهید خانواده قربانی به می دانم که چگونه متاسفم ما هستند. ما می دانیم که جامعه ما را حمایت یکدیگر با مهربانی و شفقت در به رسمیت شناختن اهمیت این از دست دادن.”

پنج شنبه مشخص شده برای اولین بار بعد از دولت اجباری اقامت در خانه سفارش اعلام شده توسط پلیس در روز چهارشنبه که محدود جنبش برای همه ساکنان که انجام وظایف ضروری. چندین شهرستان از جمله تخته سنگ, Jefferson, Adams, Arapahoe و داگلاس استان ها — روز پنج شنبه لغو سفارشات خود را کاهش هر گونه سردرگمی ساکنان ممکن است در مورد آن منظور را دنبال کنید.

بسیار شبیه با هر گونه قانون, شهرستانهای هنوز مجاز به تصویب سنگین محدودیت از دولت اگر آنها را انتخاب کنید. اما آنها مجاز به حکم محدودیت های کمتری در کسب و کار تعطیل یا اجرای اقدامات مایک ویلیس دولت مدیر دفتر مدیریت اضطراری گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

دولت های محلی و مقامات بهداشتی می گویند که از روز شنبه وجود دارد هیچ موج در coronavirus موارد در هر کلرادو بیمارستان — اما ممکن است یک مورد از آرامش قبل از طوفان است.

“سوال: چگونه است که طوفان خواهد بود؟” دکتر برایان Erling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پنروز-سنت فرانسیس خدمات بهداشتی و درمانی در کلرادو اسپرینگز گفت: در جلسه جامعه پنج شنبه. “ما اعتقاد داریم که ما می توانیم نگه داشتن که طوفان به حداقل مطلق.”

مانند بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور Pemrose-سنت فرانسیس به تعویق انداخته است اعمال جراحی الکتیو به معنای بیمارستان است که تنها در 60 درصد ظرفیت اولیه گفت.

“ما واحد اساسا تعطیل,” او گفت: “آماده به خروش تا در صورت نیاز.”

دولت در روز پنج شنبه همچنین اعلام کرد تلاش برای ارائه آزمون برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان که هولناک شده است توسط بیماران اغلب بدون تجهیزات حفاظت فردی مناسب. در یک کنفرانس تلفنی مقامات دولتی اعلام کرد 5,000 کیت های آزمایش وارد شده اند از وزارت بهداشت و خدمات انسان به طور انحصاری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. یکی دیگر از 2.500 انتظار می رود هفته آینده به doled در عین حال-به-می شود-اعلام کرد بار در شمال و جنوب غربی کشور و همچنین غربی شیب.

“دیگر ما می توانید به حفاظت از این افراد قوی تر ما سیستم مراقبت های بهداشتی است و دیگر آن می توانید آخرین… زمانی که خروش می آید” ویلیس گفت.

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im