کلرادو تایید 250 coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان بستری بالا 1,300 ایالت

حداقل 250 نفر شرکت کرده اند از عوارض ناشی از رمان coronavirus در کلرادو به عنوان بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته و به 1,312, دولت, مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

بيش از 6500 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس ها حتی به رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها گفت: عدم گسترده آزمایش به معنی واقعی تعدادی از عفونت است به احتمال زیاد چهار تا 10 برابر بیشتر از این مورد تایید شده تعداد.

مقامات بهداشت نیز تایید 59 شیوع بیماری در مناطق مسکونی و غیر بیمارستان امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

بیشتر مرگ و میر گزارش شده جمعه شامل حالت دوم فرد در 20s خود را. یک زن 21 ساله دانشگاه کلرادو مسا دانشجویی درگذشت از بیماری های این هفته است.

دولت در حال آماده شدن برای افزایش COVID-19 بيمار که می تواند در ماه آینده. مقامات روز پنجشنبه گفت که اجتماعی فاصله اقدامات و فرماندار ماندن در خانه دستور با موفقیت تحت فشار قرار دادند منحنی به سمت راست اجازه می دهد زمان بیشتری برای دولت به دست آوردن مقدار مورد نیاز medicals لوازم و آماده در خارج از امکانات باید بیمارستان ها غرق شود.

پلیس پرده برداری از یکی از کسانی که در فضاهای جمعه — کلرادو مرکز کنوانسیون در قلب دنور که قادر خواهد بود به 2000 تخت باید آنها را مورد نیاز است. صدها نفر از کسانی که تخت باید در دسترس مارس 18 او گفت: در یک کنفرانس خبری به عنوان خدمه فشار به پایان یک پروژه است که به طور معمول طول می کشد چند سال برای تکمیل.


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de