کلرادو تایید 13 بیشتر مرگ و میر مربوط به کروناویروس به عنوان موارد مثبت بالا 2,000

کلرادو مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد 13 مرگ و میر بیشتر از رمان coronavirus در دولت, در حالی که بیش از 2000 نفر تست مثبت بسیار عفونی بیماری تنفسی.

حداقل 44 نفر فوت کرده اند در کلرادو در ارتباط با COVID-19 با اضافی 274 بیمارستان بستری است. نیز وجود دارد 10 شیوع بیماری در مناطق مسکونی و nonhospital امکانات مراقبت از بهداشت نه که مقامات دولتی شناسایی جمعه شب برای اولین بار پس از دنور پست باز-درخواست سوابق.

این 2,061 مجموع موارد — افزایش 327 نفر از روز جمعه آمده از 44 شهرستان کشور اینچ نزدیک به تایید حداقل یک مورد در هر شهرستان. بیش از 13000 نفر آزمایش شده است. مقامات بهداشت و رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس بارها و بارها هشدار داده اند که این تعداد به مراتب کمتر از تعداد واقعی موارد است.

شماره های جدید می آیند یک روز بعد از پلیس ارائه شده قبر پیش بینی و استارک تماس اقدام به برآورد هزاران Coloradans می میرند اگر قوی فیزیکی فاصله اقدامات به دنبال ندارد. فرماندار خاطر نشان کرد افرادی که اقامت خود را در خانه سفارش صادر شده روز شنبه را نشان می دهد نتایج جستجو برای حدود دو هفته.

در ضمن موارد همچنان به صعود به عنوان بیمارستان ها برای اماده کردن یک امکان افزایش بیماران.

در ضمن بیشتر و بیشتر Coloradans ادامه به فایل بیکاری به عنوان کسب و کار مجبور به اخراج کارگران در مواجهه با بحران جهانی است. به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه را ارسال پول به دولت و همچنین چک به افراد در آینده نزدیک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im