کلرادو تایید 126 coronavirus و میر مربوط به بستری شدن در بیمارستان رسیدن به 875

حداقل 126 نفر در کلرادو اند و از عوارض ناشی از رمان coronavirus به عنوان بستری شدن در بیمارستان و تایید موارد در ادامه به افزایش مقامات بهداشتی میگویند.

دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید: 875 نفر — از جمله 52 پس از روز جمعه در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس در حالی که مقامات بهداشت تایید 30 شیوع بیماری در مناطق مسکونی و nonhospital امکانات مراقبت های بهداشتی.

این 4,565 تایید موارد آمده از 54 کلرادو 64 شهرستان به عنوان ویروس همچنان به گسترش از طریق دولت است. پس از هفته تاسف دولت را تست قابلیت های رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: در این هفته که تست شده است تا حد زیادی بهبود یافته و حتی به مقامات بهداشت برآورد کلرادو واقعی مجموع موارد به احتمال زیاد چهار تا 10 برابر بالاتر از در حال حاضر شناخته شده است.

پلیس از تمرکز توجه خود را بر روی دستیابی به مقدار مورد نیاز لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی به عنوان کلرادو آماده برای یک ترسید افزایش COVID-19 بيمار که می تواند پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی.

در شب جمعه, فرماندار گفت: در سی ان ان که در کلرادو شد ساخت یک معامله با یک تولید کننده برای یک سفارش از هواکش برای استفاده در وزارت امور خارجه زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال swooped در و آن را در زمان.

“یا در داخل یا خارج” پلیس گفته سی ان ان همین لیمو. “در هر صورت شما آنها را خرید و شما در حال ارائه آنها را به ایالات و شما اجازه ما می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید و هنگامی که ما در حال رفتن به آنها را دریافت کنید. یا شما اقامت در خارج و اجازه دهید ما آنها را خرید.”

روز شنبه فرماندار و مجموعه ای از سازمان های دولتی محلی منتشر شد نامه ای خطاب به کلرادو هیئت نمایندگان کنگره در واشنگتن درخواست 500 میلیارد دلار را شامل می شود در آینده فدرال بسته محرک برای کمک به دولت های ایالتی و محلی مبارزه رمان شیوع کروناویروس.

“به عنوان نگاه شما را به سمت فاز 4 بسته محرک ما متحد به عنوان دولت و شرکای محلی در خط مقدم از این بحران اصرار شما شامل حداقل 500 میلیارد دلار در مستقیم قوی و فوری دولت های ایالتی و محلی کمک” در این نامه می گوید. “وجود ندارد و این کمک ایالت کلرادو و دولت های محلی که به طور مستقیم کمک به کلرادو جوامع پاسخ و بهبود یافتن از اثرات این بحران بهداشت عمومی را به صورت یک کامل بحران اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de