کلرادو تایید 1,135 مرگ و میر به علت COVID-19 به عنوان موارد مثبت در نزدیکی 25,000

کلرادو مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 1,392 افرادی که تا به حال قرارداد COVID-19 روز پس جدید کروناویروس اولین بار تایید کرد در دولت و مرگ-گواهی داده ها نشان می دهد 1,135 مرگ و میر به طور مستقیم با توجه به این ویروس است.

که افزایش 40 مرگ و میر افرادی که به این ویروس و 21 اضافی مرگ و میر گره خورده است به طور مستقیم به COVID-19 بیش از روز سه شنبه برگه اگر تاخیر در گزارش مرگ و میر به وزارت بهداشت دولت — به خصوص مرگ-گواهی داده است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست به تازگی دوباره راه این گزارش مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید, لیست, تعداد کل مرگ و میر است که در آن فرد به ویروس و همچنین تعداد مرگ و میر شده است که به طور مستقیم نسبت به COVID-19 در گواهی فوت است.

شده اند وجود دارد 4,196 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع تایید شد در دولت در اوایل ماه مارس هر چند تنها 362 نفر در بیمارستان بستری شدند با علائم این بیماری همانطور که از بعد از ظهر سه شنبه, دولت, داده ها را نشان می دهد. که کمترین بستری شده اند از مارس 30 358 نفر در بیمارستان برای COVID-19. حداقل 39 نفر از شنبه یا خانه رفت و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت های چنین به عنوان یک مرکز توانبخشی.

علاوه بر این که از روز شنبه وجود دارد 339 مراقبت ويژه هواکش استفاده می شود در سراسر کشور را از 463 یک ماه پیش با توجه به دولت داده است.

به تاریخ 24,767 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس هر چند مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند که تعداد واقعی است که نزدیک به 167,000.

مقامات ثبت 4,397 آزمون در روز سه شنبه به دولت رمپ تا توانایی های خود را برای بهتر مسیر ویروس. تست میزان — 77.2 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز است که به مراتب بالاتر از قبل در گیر هر چند کارشناسان بهداشت می گویند 152 آزمون در هر 100000 نفر است و روزانه تعداد لازم با خیال راحت به نظارت بر شیوع بیماری است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در روز سه شنبه گفت: دولت در حال حاضر منابع و قابلیت تست 8,500 مردم در هر روز تقریبا 4,100 بیشتر در آزمون از روز سه شنبه در کل.

خیلی از تست متمرکز شده است در ارشد امکانات زندگی و دیگر مراقبت از خانه هر چند پلیس در هفته گذشته اعلام کرد که هر کسی در دولت نشان COVID-19 علائم می توانید تست شده به صورت رایگان. مقامات تایید کرده اند شیوع بیماری در 271 امکانات موجود در سراسر کشور از جمله خانه های سالمندان زندان ها و کارخانجات. که چهار تا بیشتر از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.


Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>