کلرادو کالج پشت برنامه را به دانش آموزان بهتر مردم

آه دانشگاه. کسانی که در سنگر دانش و تولید کنندگان درجه-دارای حق اعمال پناهجویان آماده به سیل زده های جهان در نیروی کار است.

کالج تمایل برای حمایت از دانش آموزان از طریق فارغ التحصیلی و راه اندازی آنها را به دنیای کار با تازه کشف دانش و مهارت اما با آموزش عالی می آید یک هدف بالاتر.

کلرادو موسسات لایحه خود را در کسب و کار تولید بیشتر درگیر شهروندان که جهان را به مکانی بهتر است.

نگاه هیچ بیشتر از دانشگاه کلرادو بولدر که در لیست یکی از آن سه استراتژیک ضرورت عنوان “تاثیر مثبت بشریت است.”

“ما می دانیم که دانش آموزان در حال آمدن به دانشگاه برای یادگیری در مورد خود دانشگاهیان اما آنها نیز در آینده برای یک تجربه” گفت: Akirah Bradley, CU تخته سنگ موقت معاونت دانشجویی. “آنها در حال آمدن به حرکت جهان خارج از بودن در زیر سقف خود را پدر و مادر و خانواده. آن وقت خود را برای اکتشاف. ما می تواند کمک به راه اندازی برنامه نویسی و مکالمات به کمک به آنها را کمی عمیق تر به که آنها می خواهند برای تبدیل شدن به.”

نگاهی به توسعه پایدار ،

مس را Boulder, Colorado Springs دانشگاه ها پیشگامان در همکاری با یک برنامه در نظر گرفته شده برای gamify و تشویق خوب بودن به زمین.

دانشگاه باید تیمی با یک “اجتماعی خوبی ارز دیجیتال برنامه” به نام تاثیر مثبت امتیاز — PIP ، دانشجویان و کارکنان می توانید نرم افزار و دانلود رایگان و کسب درآمد پول کمک هزینه تحصیلی, رستوران, تخفیف و پاداش های دیگر به عنوان نرم افزار آهنگ وقتی که آنها سوار اتوبوس دوچرخه به کلاس و یا پر کردن مجدد بطریهای آب در میان دیگر سبز ،

PIP نصب چراغ در اتوبوس در منطقه ای که حس برنامه حضور هنگامی که دانش آموزان گام پردازنده معنی آنها حتی نمی باید به تلفن های خود را به کسب 50 ridership امتیاز. برای اقدامات دیگر مانند دوچرخه سواری و آب جایگزینی دانش آموزان دریافت یک کد QR می توانید آنها را اسکن و یک تعداد معینی از بار در روز بر روی سیستم افتخار به دندانه دار کردن نقاط.

“این ما بزرگترین, ترین, far-reaching تعامل برنامه با توجه به پایداری است که ما تا کنون انجام داده گفت:” لیندا Kogan مس کلرادو اسپرینگز پایداری مدیر. Kogan اشاره کرد 1,450 دانش آموزان — بیش از 10 درصد از دانشجویان جمعیت بودند شرکت کننده در برنامه.

مس تخته سنگ شد و اولین مدرسه به همکاری با پیپ در سال 2017. این دانشگاه پرداخت می شود $272,160 برای 3 سال, پردیس, اشتراک, گفت جاش Lindenstein پردیس سخنگوی. کلرادو اسپرینگز پردیس دنبال کت و شلوار پیوستن به این برنامه در ماه اوت است.

“از آن جذاب و جالب است و آن را بسیار کارآفرینی” Kogan گفت.

برای دانشگاه ایالتی کلرادو است Tonie Miyamoto, دانشجو, تعامل کلید است.

Miyamoto سخنگوی CSU دانشجویی وزارت امور توصیف فراتر از آن-اهداف علمی این دانشگاه به عنوان “بالا تاثیر شیوه است.”

“آن را هر زمان یک دانش آموز جذاب است و آن را واقعا به دنبال در کل دانشجو و کسانی که کالج تجربه که واقعا تفاوت را برای دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی” Miyamoto گفت. “دانش آموزان که در دانشگاه هستند احتمال بیشتری برای تحصیلات تکمیلی و بیشتر به احتمال زیاد به موفقیت در یک دانشگاه. ما می دانیم که ساده به نظر می رسد اما آن را به طور عمدی.”

CSU دانش آموزان را تشویق به اهدای استفاده نشده خود را به وعده غذایی ابجو بد و کم مایه در سالن غذاخوری به همسالان خود که ممکن است قادر به پرداخت هزینه به اندازه کافی به غذا خوردن. در طول ترم پاییز یکی از هر سه دانش آموزان در محوطه دانشگاه وعده داده شده به زندگی پایدار تر از طریق جنگجو سبز برنامه که در آن دانش آموزان بودند پاداش برای اعمال مانند استفاده از انرژی کارآمد lightbulbs و یا نگه داشتن سطل کمپوست در اتاق خود را. در طول حرکت کردن CSU دانش آموزان جمع آوری آیتم های ناخواسته از خوابگاه خود را و می توانید آنها را کمک مالی به کسانی که کمتر خوش شانس.

“این یک کراوات مستقیم برای دانش آموزان برای دیدن آنها باید این چیزها را در اتاق خود آنها نمی خواهند دیگر و اتصال آنها به مردم در جامعه که واقعا نیاز به کمک” Miyamoto گفت. “این کمک می کند تا دانش آموزان را تشخیص امتیاز حتی قادر به حضور در دانشگاه. این نوع از چیزی که طول می کشد آنچه که دانش آموزان در حال یادگیری در کلاس درس و اعمال آن را به طور مستقیم به جهان واقعی است.”

چه از طریق تسهیل خیریه عمل می کند و یا ساخت پایداری بیشتر در دسترس کالج ها در حال پیدا کردن خود را می خواهید دانش آموزان داده می شود فرصت برای انجام خوب است.

مس بولدر درو در بیش از 6,900 پردیس پیپ کاربران توسط 2019 ترم پاییز.

بین کلرادو اسپرینگز و بولدر دانشگاه پیپ کاربران باید اقدام نزدیک به 70,000 دوچرخه سواری 40,127 اتوبوس گشت و گذار بازیافت 78,966 بار و ذخیره 208,461 پوند کربن معادل کاشت 4,343 درختان با توجه به پیپ داده است.

در علاوه بر این به کارت هدیه و کوپن رستوران دانش آموزان می توانند تجارت خود را در پیپ امتیاز برای بورسیه.

دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به خود اختصاص پیپ امتیاز نسبت به شهریه پول است. اگر دانش آموزان cashed 50,000 حداکثر تعداد نقاط شمارش برای کمک هزینه تحصیلی آنها می توانید درآمد تا $1500 در پول شهریه هر سال تحصیلی پرداخت شده توسط ستاره.

“آن را ارائه منحصر به فرد و نوآورانه برای دانش آموزان برای کمک به جبران هزینه های آموزش و پرورش خود را در حالی که همچنین تشویق این سالم و پایدار رفتارهای” Lindenstein گفت. “این به نفع دانش آموزان و به نفع جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>