کلرادو نامزد مبارزات با دکتر که به اشتراک گذاشته coronavirus تئوری های توطئه

جمهوری خواه کنگره نامزد استیو خانه برگزار مجازی کمپین رویداد روز شنبه با یک دکتر است که گسترش تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس.

خانه نامزد جمهوری خواه به صورت نوشته. Jason کلاغ یک شفق قطبی, حزب دموکرات در دنور را در حومه شرقی. اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر به خانه مبارزات سازمان یافته Facebook رویداد با دکتر کالین “کلی” پیروزی از Steamboat Springs. چند ده نفر گوش به گفتگو در مورد کوروناویروس.

“من اعتقاد ندارم که عموم مردم باید با پوشیدن ماسک” پیروزی ” گفت: در طول این رویداد در تناقض دولت فدرال و مقامات بهداشت عمومی.

در حساب توییتر پیروزی گفت: مرگ و مير ناشی از COVID-19 است “در تاریخ همتراز با آنفولانزا” اگر چه کارشناسان بهداشت می گویند آن است که چندین بار مرگبارتر است. او در یک توییت گفت: “همه (coronavirus) شماره جعلی هستند” و ادعا شنبه که هیچ Coloradans شده اند انتوبه با توجه به کروناویروس که نادرست است.

پیروزی کمک کرد گسترش تئوری های توطئه که coronavirus مربوط به تعطیلی یک دموکرات طرح هماهنگ در رابطه با “دولت عمیق” و مطبوعات به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. او همچنین ادعا بیش واکنش به این بیماری همه گیر است که یک دموکرات طرح به سرقت 2020 انتخابات از طریق پست الکترونیکی رای گیری و به اشتراک گذاری tweet دموکرات ها را متهم به سرقت از انتخابات که در سال 2018 است.

پیروزی یک منتقد Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی. او در یک صدای جیر جیر خواستار او را به عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار و دیگری او را خواستار ادم سفیه و احمق. Fauci کشیده شده خشم برخی از در سمت راست برای حمایت از تعطیلی.

در رسانه های اجتماعی پیروزی در تراز وسط قرار دارد و خودش را برای هفته ها با فوق العاده محافظه کاران مانند Ann Coulter که گسترش اطلاعات مشکوک در مورد کوروناویروس. پیروزی می داند کولتر و التماس هیچ مسابقه به بزه رفتار آشوبگرانه مربوط به یک درگیری پس از یک رویداد با کولتر در کلرادو در سال 2012.

“کلیسا باید کاملا باز باشد! و بنابراین باید همه چیز” پیروزی ” نوشت مارس 21. “منزوی کردن و محافظت از درصد کمی از افرادی که واقعا در معرض خطر و اجازه توده ها قرار گرفته و در نتیجه توسعه ایمنی!”

در یک آنلاین زیستی پیروزی او می گوید “یک عضو از” دانشگاه هاروارد ملی آمادگی رهبری ابتکار عمل و یا patriot mom, و “خدمت برای چندین سال” در یک شورای رهبری در دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه است. یک دانشگاه هاروارد می گوید سخنگوی پیروزی رفت و از طریق 10 روز patriot mom برنامه حدود ده سال پیش و تنها به طور خلاصه یک عضو شورای رهبری چند سال پیش.

سخنگوی کمپین کاخ راجر هادسن گفت: خانه را دوست دارد پیروزی و نظر خود را به دانش در مورد مراقبت های بهداشتی. هادسون گفت: خانه صحبت کرده است با بسیاری از پزشکان او به عنوان صنایع دستی سیاست های بهداشتی پیشنهادات و خانه کمپین آگاه نیست و یا مسئول محتوا در خوراک توییتر.

خانه و پیروزی به اشتراک گذاری علاقه و اعتماد به نفس در هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک درمان برای کوروناویروس. کارشناسان بهداشت عمومی از جمله Fauci, باید هشدار داد که در حالی که وجود دارد این است که شواهد از مواد مخدر موفقیت در برابر COVID-19, مطالعات علمی در حال انجام است.

“این بسیار امن است. با توجه به این خطر برای COVID در جمعیت های خاص…چرا ما را امتحان کنید این بسیار ساده و بسیار ارزان (مواد مخدر)?” پیروزی گفت: در طول این رویداد خانه سه شنبه پس از تصدیق قطعی مطالعه صورت گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de