Colorado Buffaloes انتخاب جدید زنده طلسم — Ralphie ششم

دانشگاه کلرادو نشان داده است بعد از آن Ralphie — حتی اگر آن را معلوم نیست که او خواهد شد در واقع اولین بازی خود را.

مدیر ورزشی ریک جورج نوشت: در یک خبرنامه ارسال به علاقمندان طرفداران جمعه که دانشگاه انتخاب شده جدید بوفالو به عنوان Ralphie ششم.

این دانشگاه قبلا نازل شده در بهار که یک زن بوفالو شده بود برداشت و به جای Ralphie V که بازنشسته شد در پایان 2019 فصل با توجه به ورزشی وزارت اطلاعات. جورج نوشت: این هفته که از او شده است در آموزش “در یک پک 14-ماه-پیر بوفالو با راحت است.”

در علاوه بر این به یک حیوان جدید تیلور Stratton انتخاب شده به عنوان Ralphie مدیر برنامه پس از جان گور پا را در آغاز ماه آوریل است. استراتون شده بود دستیار مدیر قبلی چهار سال است.

گور خواسته شده بود در نوامبر آنچه در مدرسه به نظر می رسد هنگامی که آن را انتخاب Ralphie.

“این یک کل بسیاری از چیزهای” گور گفت: پست. “ما در خلق و خوی خود را, چگونه راحت آنها در اطراف انسان است. ما همچنین نگاهی به ویژگی های خود را به پاها و مفاصل و آنچه مانند نگاه کنند (وجود دارد). و مطمئن شوید که آنها را خوشحال و سالم است. انگار زیادی نگاه کنیم.”

البته آن را در هوا تا زمانی که Ralphie ششم را در واقع اجرا در فلسم زمینه برای اولین بار.

ده بزرگ پنج شنبه اعلام کرد آن را از بین بردن غیر همایش بازی های فوتبال در سال 2020 و Pac-12 است که انتظار می رود به انجام همان. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مس برای اولین بار, برنامه ریزی خانه بازی سپتامبر است. 12 برابر فرزنو امور خارجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de