کلرادو لایحه سفت واکسن معافیت است امضا و به قانون

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس امضا برانگیز واکسن لایحه بعد از ظهر جمعه با هیچ هیاهو و یا اخطار.

سنا لایحه 163 اضافه می کند که یک گام برای پدر و مادر که می خواهند به فرزندان خود را معاف از واکسن دریافت نهایی تصویب قانونی در آخرین روز از سال 2020 جلسه. آن را تا به حال دریافت پوش بک از یک اقلیت پر سر و صدای پدر و مادر که مخالفت با اعمال محدودیت بر واکسن معافیت.

قانون جدید نیاز به پدر و مادر را انتخاب کنید که به واکسینه کردن بچه های خود را به هر دو ارائه معافیت از یک حرفه ای پزشکی و یا سازمان دیده بان آنلاین, ویدئو در مورد واکسن و ارائه گواهی اتمام است. همچنین مدارس باید دانش آموزان و والدین با مدارس’ واکسیناسیون و معافیت نرخ.

قانون می رود ،

پلیس داد و حمایت خود را از این لایحه با هدف افزایش کلرادو واکسیناسیون نرخ در میان پایین ترین در کشور پس از مخالفت با لایحه مشابه سال گذشته است.

جمهوریخواهان — به جز یکی از این لایحه را حامیان — علیه آن رای دادند, گفته, آن را نقض حقوق والدین و ایجاد مسائل مربوط به حریم خصوصی. قانونی برای حمایت از این لایحه در سوال داده شده است که دموکرات کنترل هر دو مجلس مجمع عمومی اما صدها پدر و مادر با حضور در جلسات به شهادت علیه این لایحه و آن را دشوار است به تصویب پس از coronavirus همه گیر کوتاه قانونگذاران’ جلسه.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.