کلرادو, 16 کشورهای دیگر سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از قانون است که می تواند به لغو ویزا برای دانشجویان بین المللی

هفده متحده از جمله کلرادو و ناحیه کلمبیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه به دنبال جلوگیری از یک قانون جدید که لغو روادید دانشجویان خارجی که کلاس های کاملا آنلاین در پاییز.

این قانون صادر شده یک هفته پیش می upend ماه از برنامه ریزی دقیق توسط کالج ها و دانشگاه ها طرح دعوی در دادگاه می گوید و می تواند نیروی بسیاری از دانش آموزان به بازگشت به کشورهای خود در طول همه گیر که در آن توانایی خود را برای مطالعه خواهد بود به شدت به خطر بیافتد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حتی نمی تلاش برای توضیح دهید که پایه و اساس این قانون بی معنی است که نیروهای مدارس به انتخاب بین نگه داشتن خود را دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده و حفاظت از سلامت و ایمنی خود را از دانشگاه” Maura هیلی این ماساچوست دادستان کل گفت: در بیانیه ای اعلام این که متهم به اداره نقض اداری روش عمل می کنند.

کلرادو دادستانی کل گفت: تغییر سیاست اثرات 11,316 دانشجویان بین المللی حضور 31 و 85 خصوصی تهیه موسسات در سراسر کشور به عنوان از ژانویه.

“هزاران نفر از دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در کلرادو در حال حاضر زندگی خود را مختل توسط COVID-19 همه گیر آورده است که محدودیت های مسافرتی قرنطینه الزامات ایمنی و خطرات مرتبط با هر دو باقی مانده در آمریکا و بازگشت به خانه” کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت در بیانیه ای گفت. “آنها و موسسات آنها حضور شایسته برای ادامه برنامه های مدارس زحمت طراحی و توسعه برای اطمینان از دانش آموز و مربی ایمنی قبل از این ناگهانی برگشت. و یخ را پیام است که ایالات متحده نمی کند استقبال دانشجویان خارجی اشتباه است, معکوس و غیر قانونی است.”

عمل ثبت در ایالات متحده دادگاه منطقه در بوستون, آخرین حقوقی تلاش برای مسابقه فدرال حکم که شرح داده شده توسط دولت ها و دانشگاه ها در دادگاه براده به عنوان یک انگیزه های سیاسی تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به زور به دانشگاه برای برگزاری کلاس های حضوری پاییز امسال حتی به عنوان بسیاری اعلام کرده اند که باقی می ماند تا حد زیادی حاضر به دلیل نگرانی های بهداشتی.

کالیفرنیا پرونده طرح دعوی در دادگاه هفته گذشته پس از دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در حال حاضر به دادگاه رفته به دنبال جلوگیری از قانون جدید. استدلال در دانشگاه هاروارد و MIT مورد در حال برنامه ریزی برای شنیده شنبه نیز در دادگاه منطقه ای در بوستون.

فدرال ارشاد صادر شده توسط اداره مهاجرت و گمرک که می گوید: دانشجویان خارجی کسب درآمد مدارک تحصیلی خود را به طور کامل آنلاین نمی توانید اقامت در ایالات متحده فرستاده است دانش آموزان در تکاپوی ثبت نام در کلاس های حضوری است که دشوار است برای پیدا کردن. بسیاری از دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای ارائه ترکیبی از آنلاین و کلاس های حضوری برای حفاظت از سلامت علمی دانش آموزان و جوامع اطراف آن در طول بیماری همه گیر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در دفاع از اقدامات دولت است در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

“شما نمی توانید یک ویزا برای گرفتن کلاس های آنلاین از, اجازه دهید بگویم دانشگاه ققنوس. پس چرا شما اگر شما فقط در نظر گرفتن کلاس های آنلاین به طور کلی?” او گفت:, و اضافه کرد “شاید بهتر طرح دعوی در دادگاه خواهد بود که از دانش آموزانی که مجبور به پرداخت کامل شهریه با هیچ دسترسی به کلاس های حضوری شرکت کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de