Coloradans خود را به اشتراک بگذارید درد بیش از از دست دادن فرزندان و همسران کشته شده توسط پلیس

ویکی Trujillo انجام یک کرم رنگی به شکل قلب کوزه پر از شوهرش خاکستر به عنوان او وارد اتاق شنوایی چهارشنبه در کلرادو کاپیتول.

Trujillo وجود دارد تا به شهادت در مورد لایحه در مجلس سنا 217, یک جارو پلیس پاسخگویی و اصلاح لایحه قبل از خانه کمیته مالی. این لایحه معرفی شده در میان دنور اعتراضات پس از جورج فلوید را کشته و به تصویب مجلس سنا در روز سه شنبه است و انتظار می رود به تصویب مجلس تا پایان هفته.

Trujillo شوهر, Jason گومز بود به ضرب گلوله چند بار توسط پلیس دنور در سال 2007. از طریق اشک او خواست نمایندگان مجلس برای تصویب این لایحه به برگزاری اجرای قانون پاسخگو باشد.

“شاید اگر این لایحه به تصویب رسیده است در سال 2007 جیسون خواهد بود کنار من نشسته (نه) از این کوزه,” او گفت:.

کلرادو دموکرات ها آورده این لایحه پس از تظاهرات فوران در سراسر کشور خواستار تغییرات در پلیس. تظاهرات آورده شده بودند توسط Floyd را از مرگ در دست مینیاپولیس اما نمایندگان مجلس می گویند این لایحه نیست فقط در مورد آن — آن را در مورد آنچه اتفاق می افتد در این دولت است.

این لایحه خواستار شفافیت بیشتر و جدید کنترل پلیس در استفاده از زور از جمله نیاز به همه افسران به استفاده از بدن فرسوده, دوربین, ممنوعیت استفاده از chokeholds و محدود کردن زمانی که آنها مجاز به شلیک یک فرد که در حال اجرا است دور شناخته شده به عنوان “فرار جانی” اساسنامه. پلیس نیز مورد نیاز خواهد بود برای زمانی که دخالت دیگر دیدن ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد و این لایحه حذف “واجد شرایط ایمنی” اجازه می دهد افسران به شکایت در ظرفیت های فردی خود را زمانی که آنها را متهم به استفاده از نیروی بیش از حد.

پس از برخی از تغییرات این لایحه به تصویب مجلس سنا در یک 32-1 رای به دست آوردن حمایت از همه اما یک جمهوری خواه است.

عضو مجلس نمایندگان می گویند که آنها نیز باید اصلاحات به این لایحه که آنها برنامه ریزی شده به بحث در مورد پس از شهادت ادامه داد که اواخر شنبه شب.

خوزه هرناندز و لورا سونیا روسالس به صحبت کرد این کمیته در مورد شب زندگی خود را تغییر زمانی که آنها قدیمی ترین دختر 17 ساله جسیکا هرناندز بود به ضرب گلوله توسط پلیس دنور در ماه ژانویه 2015. خوزه هرناندز گفت: این کمیته است که آن را دشوار است اما آنها می خواستند به انجام چیزی است که برای ایجاد یک تغییر است.

“ما در اینجا به دلیل امیدوارم این تفاوت را نه فقط برای ما و برای همه,” او گفت:.

کاریکاتور Leslie هیرودیس دنور دموکرات و لایحه حمایت خانواده گفت که که او می تواند عشق آنها را در فرزندان خود.

“صدای خود را امروز خواهد اطمینان حاصل شود که خانواده های دیگر را شکسته نمی شود مثل مال شما,” او گفت:.

در طول این جلسه در روز شنبه شرکت کنندگان می تواند شنیده sniffling و گریه به عنوان افراد مشترک در داستان های خود و ضرر و زیان خود را.

مادر الیاس McClain, یک مرد جوان کشته شده توسط شفق پلیس Sheneen McClain, یک بار دیگر خواستار تحقیقات مستقل به مرگ پسرش و خواست عبور از سنا لایحه 217.

“اگر ترجمه لازم نیست انجام دهید بهتر است آن را به بدتر. آن را به توقف در افراد سیاه و سفید,” او گفت:.

حقوق مدنی وکیل Qusair Mohamedbhai نشان داده بسیاری از افرادی که صحبت در مورد قتل عزیزان خود روز شنبه از جمله یکی که دریافت حل و فصل است که همچنین شامل برخی از اصلاحات.

“اما آنچه ما آموخته اند که افزایشی تغییرات کوچک در پشت کسانی که دیگر با ما نیست کافی” Mohamedbhai گفت. “این به اندازه کافی سریع نیست و آن را ثابت کرده نمی تواند موثر باشد.”

اجرای قانون و یک نماینده از منطقه وکلای شورای اسلامی نیز شهادت قبل از این کمیته چهارشنبه ضمن تشکر از نمایندگان مجلس برای تغییرات در این لایحه اما درخواست زمان بیشتری برای پیاده سازی آموزش و پشتیبانی بیشتر برای کوچکتر از سازمان های پلیس به تجهیز افسران خود را با بدن فرسوده دوربین.

منطقه وکلای شورای اسلامی آمده است در پشتیبانی از چندین مفاد این لایحه و Boulder County دادستان منطقه Michael Dougherty گفت: شورای سپاسگزار از تغییر ساخت ماموران پلیس شکایت کرد و در ظرفیت های فردی خود را مسئول تا $25,000 — یک چهارم از کلاه در ابتدا پیشنهاد شده است.

همسر یک افسر پلیس نیز شهادت ترغیب اعضا به فکر کردن در مورد خوب افسران که مقصر برای این اقدامات از بازیگران بد. کتی ریچاردسون گفت: او افتخار شوهر جدید اما نگرانی در مورد نمایندگان مجلس و رسانه های اهریمنی “مردان خوب و زنان است که آیا حمایت خود را بخشی از قانون است.”

“من می خواهم به شما بپرسید برای به چالش کشیدن شما برای پیدا کردن یکی دیگر از حرفه ای که در آن اقدامات چند منعکس کننده شخصیت اکثریت جایی که آنها در بر داشت گناه تا ثابت,” ریچاردسون گفت.

راب غرور ملی متولی کلرادو برادرانه منظور از پلیس گفت: این لایحه نیاز به افزایش سرعت اما بخش عمده ای بسیار عملی برای اجرای قانون به اجرا درآوردن از که برای اولین بار معرفی شده است.

“ما در حال رفتن به نیاز به یک مقدار قابل توجهی از زمان را به ما افسران آموزش دیده,” او گفت:. “قطعا وجود دارد برخی از نکات این لایحه مانند chokeholds که بازه زمانی فوری می شود. اما اگر ما می خواهیم به ما آموزش افسران و آموزش آنها را در سمت راست ما در حال رفتن به نیاز به برخی از زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net