Coloradans خواست برای پیوستن به روز یادبود به تأمل در زندگی از دست داده به کروناویروس

عمومی خواست به افتخار بیش از 1000 Coloradans که درگذشت COVID-19 شرکت کننده روز جمعه در یک روز یاد.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس و دولت های محلی در سراسر کشور درخواست مردم به پوشیدن چهره-پوشش ماسک در 7 p. m. روز شنبه و به تأمل در یک دقیقه سکوت به تتم کسانی که ما از دست داده اند به کوروناویروس.

“این جهانی و همه گیر است و هزینه 300,000 زندگی در سراسر جهان و بیش از 1000 نفر در کلرادو به تنهایی. بیش از حد بسیاری از Coloradans از دست داده اند و اعضای خانواده و دوستان به این ویروس کشنده و ما افتخار و جشن زندگی خود را به ویژه به دلیل بسیاری از قربانیان نمی تواند مناسب فرد در مجالس ترحیم اذکار و بیدار” پلیس گفت: در انتشار اخبار.

“این یک چالش لحظه برای بسیاری از دوستان ما و همسایگان و کسانی که Coloradans که در حال مبارزه: شما تنها نیستید و ما همه در این با هم. ما هنوز هم باید کار را به انجام برای جلوگیری از گسترش این ویروس می تواند شکست این ویروس با ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است با پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در مکان های عمومی, و شستن دست ما به طور منظم. با هم ما می توانیم جلوگیری از دفن و به خاطر سپردن بیشتر Coloradans خیلی زود است.”

به عنوان بخشی از بازتاب تلاش دولت و کنگره همراه با شهرها و استان ها و سازمان های دیگر به نوبه خود ساختمان بیرونی چراغ قرمز در 7 p. m. روز شنبه به افتخار کسانی که فوت کرده اند. کسب و کار و مردم نیز تشویق به نوبه خود چراغ قرمز در بالای ساعت را برای دقیقه سکوت.

حدود 100 شهرستانهای نقل و شهرهای سراسر کلرادو توافق کرده اند که برای شرکت در یادبود. ساختمان خواهد شد که غرق در قرمز شامل Coors زمینه پپسی مرکز و توانمند سازی میدان در مسیر بالا.

جمعه نیز افسران صلح روز یادبود که دولت به مناسبت گرامیداشت روز با کاهش پرچم به نیمی از کارکنان آزادی گفت. Coloradans تشویق می شوند برای بزرگداشت این روز ادای احترام به آن دسته از افسران که به زندگی خود را در خط وظیفه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de