عکس: کارمن Mandato (گتی ایماژ)

گفت: من در حالی که برای در حال حاضر که من نمی توانم صبر کنید برای خواندن اجتناب ناپذیر khezri خاطرات در مورد سختی ها و او در طول زندگی اش مواجه شده و ظاهرا تبعید کارفرمایی دیگر نمی توانید صبر کنید یا نه.

انواع گزارش های که بدون عنوان خاطرات منتشر خواهد شد مدتی در این سال به عنوان بخشی از یک چند پروژه مقابله با audiobook غول پیکر قابل شنیدن است. از توجه اضافی آن منتشر خواهد شد از طریق خود را به تازگی راه اندازی Kaepernick چاپ و نشر به عنوان یک مکانیسم برای “تقویت اهمیت سیاه مالکیت” و “قدرت را به سیاه و سفید و قهوه ای صداهای جهانی” در حالی که “ارائه بی سابقه مالکیت گزینه برای همکاران.” او همچنین در نظر دارد به “را بیشتر تنوع و نمایندگی به ادبیات و کلام” است که من از یک هزار درصد در اینجا برای.

تبلیغات

و تا آنجا که خاطرات خود را, سابق, سان فرانسیسکو, 49er نشان داد چه چیزی در فروشگاه.

“من در اعتراض به نقطه اوج سال از فکر و تجارب یادگیری و فراموش شده. من می خواهم به داستان من تکامل و اتفاقاتی که منجر به اعتراض سیستمیک ظلم و ستم در امیدوار است که آن را الهام بخشیدن به دیگران برای افزایش, اقدام,” Kaepernick گفت. “من بسیار هیجان زده هستم که از طریق این پیشگامانه همکاری بین Kaepernick انتشارات و سمعی ما می تواند سیاه و سفید و قهوه ای صدای که می تواند به توانمند سازی نسل های آینده است.”

در اینجا بیشتر از انواع:

توضیح داده شده [به عنوان] “بخشی سیاسی بیداری و بخشی از خاطرات” این کتاب را بازشماری Kaepernick زندگی تجربه است که منجر به تصمیم گیری خود را به خطر خود را حرفه ای و زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نابرابری نژادی. نسخه صوتی از Kaepernick به خاطرات خواهد شد به طور انحصاری منتشر شده توسط آمازون متعلق به شنیدن. چاپ و e-book نسخه از Kaepernick انتشارات منتشر خواهد شد در همکاری با Melcher رسانه ها و توزیع توسط Ingram تجاری دو رودخانه های توزیع.

تبلیغات

“در طول تاریخ ما قابل شنیدن بوده و افتخار برای اتصال آن میلیون ها نفر از شنوندگان با طیف گسترده ای از صداهای مهم و قدرتمند داستان” راشل Ghiazza قابل شنیدن معاون ارشد رئیس جمهور از محتوای کسب و توسعه گفت. “در این ضبط khezri طول می کشد شنوندگان از طریق تاثيرگذارترين و تجربه است که الهام گرفته از یک بحث ملی و فرهنگی جنبش است. ما هیجان زده برای شروع این پیشگامانه خلاق سرمایه گذاری با Kaepernick انتشار است که در آن ما با هم می تواند بالا بردن داستان ها و دیدگاه های که نیاز به شنیده می شود.”

به دنبال به جلو به بررسی این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su