Khezri به حمایت بیشتر در حال حاضر هنوز هم راه طولانی برای رفتن

زمانی که khezri در زمان زانو طول سرود ملی برای ایستادگی در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در سال 2016 او بیشتر بود به تنهایی.

سیاستمداران صاحبان تیم و بازیکنان دیگر از او انتقاد طرفداران خود سوخته نیوجرسی و او هو شد حتی در خانه. چهار سال بعد اعتراض خود را به طور گسترده ای به عنوان prescient.

حتی NFL کمیسر راجر Goodell عذرخواهی به بازیکنان برای گوش دادن به آنها بود و آنها را تشویق به اعتراض مسالمت آمیز است.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در یک ویدئو منتشر شد جمعه. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این مقدار نیاز به تغییر در این کشور است.”

جهانی در نظر منتقل شده به طوری که بیشتر مردم در حال حاضر بدنام کردن کسانی که حمله Kaepernick یا غلط موضع خود را.

New Orleans Saints ستاره کارفرمایی Drew Brees صادر عمومی عذرخواهی پنج شنبه پس از او excoriated توسط هم تیمی های دیگر از ورزشکاران و علاقمندان به گفته او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده است.”

که تمایلات شده است ابراز با صدای بلند توسط Kaepernick منتقدان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد: آن روز جمعه گفت در توییتر: “من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا… ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

Brees پاسخ در رسانه های اجتماعی در یک پست خطاب به رئيس جمهور در توییتر مسئولیت رسیدگی به.

“من از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن نبوده است” Brees نوشت. “ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.

“ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان. ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ،

“ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.”

جورج فلوید مرگ که مشتعل در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس بیدار بسیاری از مردم به ریشه مسائل که منجر به Kaepernick صلح آمیز تظاهرات — بیان منظور بالا بردن آگاهی از مسائل نه رفتار پرچم یا سرود. 32-در سال Kaepernick نشده در بازی NFL پس از سال 2016.

“اعتراض واقعا در تلاش برای نگه داشتن ما پاسخگو برای چیزهایی که ما می گویند که ما به آن اعتقاد داریم. آن را در مورد برابری و عدالت برای همه” گفت: Houston Texans گسترده گیرنده کنی ثابت شده است که مصرف یک زانو پس از 1 هفته از 2016 فصل است.

این هفته در سان فرانسیسکو 49ers مربی Kyle Shanahan گفت Kaepernick سزاوار احترام و تحسین برای شروع کردند. Seattle Seahawks پیت کارول مربی ستایش شجاعت و فدا کردن زندگی حرفه ای او. سالن از شهرت مربی تونی Dungy در مقایسه Kaepernick به محمد علی.

“در بسیاری از تشابه بین کالین و پدر من” گفت: علی (ع) پدر Khaliah. “او می ایستد 100 درصد با صداقت و بدون توجه به هزینه. او ساخته شده یک تعهد تزلزل ناپذیر برای بهبود مردم خود و در زمان unapologetic موضع در برابر بی عدالتی است. من تا به حال بسیاری از مردم در تلاش برای تضعیف حمایت ما از کالین که غیر قابل تصور است به من. او یک دوست به خانواده ما او را دوست داشت و افتخار.”

NFL و آن تیم را ابراز حمایت خود را برای برابری و خواهان تغییر است. در یک ویدئو منتشر شده از پنج شنبه شب 2018 NFL MVP پاتریک Mahomes و چند تن از هم سن و سالان خود خواست لیگ را به “محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید” و “اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان از مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

Goodell را در خود قوی ترین بیانیه پس از Kaepernick و دیگر بازیکنان شروع تظاهرات کنند.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال” Goodell گفت. “و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

Kaepernick هنوز هم می خواهد یک فرصت را به بازی. یک تمرین در آتلانتا در ماه نوامبر گذشته برگزار شد NFL تبدیل به هرج و مرج و منجر به هیچ کار ارائه می دهد.

“کالین با استعداد است بازیکن فوتبال” Seahawks ستاره راسل ویلسون گفت: در این هفته. “من به یاد داشته باشید بازی در برابر او; مرد می تواند برخی از بازی فوتبال است. اما او ایستاده بود تا برای چیزی به مراتب بیشتر از فوتبال است. و این که زندگی مردم است. او ایستاده بود تا برای افرادی که آمده اند و رفته اند و برای هر کس که آمریکایی های آفریقایی تبار و ظلم و ستم که در جریان بوده است.”


Sourcing & روش

AP طرفدار فوتبال نویسنده جاش Dubow و AP نویسندگان ورزشی تیم غرفه و استیو Megargee کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de