نزدیک به 66,000 ماری جوانا محکومیت اخراج شود در لس آنجلس


به عنوان ما را دیده ام بیش از چند ماه گذشته یکی از مزایای قانونی کردن ماری جوانا شده است متحده اجازه می دهد کسانی که قبلا محکوم به اتهامات را رد کرد. لس آنجلس تبدیل شده است و بعد از شهرستان به انجام درست آن.

با توجه به سی ان انحدود 66,000 ماری جوانا محکومیت اخراج خواهد شد به عنوان یک نتیجه از اخیر قانونی کردن قوانین. با توجه به شهرستان دادستان منطقه جکی لاکی که شماره شکسته شدن به 62,000 در محکومیت جنایت که مربوط به در حال رشد و فروش ماری جوانا و حدود 4000 بزه در اختیار داشتن موارد است. از کسانی که اعتقادات 45 درصد در حال Latino و 32 درصد سیاه و سفید هستند. این است که در علاوه بر این به 85,000 موارد در حال حاضر را رد کرد و تا کنون.

تبلیغات

داشتن یک جنایت در رکورد خود را می سازد آن را سخت به انجام هر کاری در این کشور است. Tاقدام خود را در حال رفتن به ارائه یک شانس واقعی در یک شروع جدید برای بسیاری از مردمی است. در سال 2013 اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یافت می شود که افراد سیاه و سفید بودند 3.73 برابر بیشتر احتمال دارد دستگیر ماری جوانا اتهامات با وجود استفاده از شبیه بودن بین نژادها. من خوشحال هستم که برای دیدن بسیاری از این اقدامات قانونی باید پروسه های در محل برای قبل از محکومیت اخراج شود. این امید است که بیشتر متحده شروع به پیاده سازی شبیه قانونی تکنیک های به طوری که بیشتر عامیانهs می توانید زندگی خود را به عقب.

این واقعا غم انگیز است که بسیاری از سیاه و قهوه ای مردم باید سوابق کیفری فقط چون آنها می خواستند به پشت پا زدن چیزی رول کردن و تماشای کامل پرداخت می شود.

تبلیغات

لعنت. Tدر واقع کلاه برای تلفن های موبایل مانند یک واقعا راه خوب برای صرف یک شب جمعه. آریزونا واقعا نیاز به عجله کردن و قانونی کردن آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de