کلیپرز پوند به عنوان دنور ناگتس می افتد به دو راه برای بستن شماره 2 دانه

لس آنجلس – اگر جمعه بود و یک پیش نمایش از یک پتانسیل حذفی سری قطعات را یک وظیفه دلهره آور جلوتر از آنها.

لس آنجلس دو هیولا سر از Kawhi Leonard و پل جورج حفر ناگتس با 43 امتیاز به عنوان کلیپرز زد دنور 132-103 در شب جمعه در مرکز استیپلز. از دست دادن کاهش یافته دنور رکورد به 40-19 و به دو راه برای بستن شماره 2 دانه در غرب است. دو دیدار خواهد کرد یک بار دیگر در 18 مارس در دنور برای تعیین tiebreaker.

“من فقط می خواهم بگویم به طور کلی مبارزه” قطعات مربی مایکل مالون زمانی که خواسته ناامید کننده ترین جنبه از دست دادن. “من فکر کردم که ما نرم امشب از آغاز تا پایان. آنها احساس نمی کند ما در هر دو پایان. آنها هر آنچه آنها می خواستند. ما نمی تواند اجرا شود و جرم زیرا آنها در زمان ما را از مسائل است. ما فقط به آنها اجازه انجام این کار را برای 48 ساعت. آنها یک تیم خوب است اما من بسیار نا امید در ما روح رقابتی و تلاش ما امشب.”

کلیپرز outworked قطعات بر روی شیشه (47-39) و میزان ذخیره خود را واحد در نظر نمره تولید 73-49. این قطعات را خود هیچ نفع و با 15 گردش است که منجر به 24 Clipper امتیاز. لس آنجلس نیز خشک 18 3-اشاره گرها در تار و مار.

نیکولا Jokic led قطعات با 21 امتیاز در 9 13 تیر اندازی همراه با نه پرتاب ریباند. او به شدت نیاز به کمک بیشتر از او حمایت بازیگران. Jerami اعطای سون در 20 نیمکت از جمله 8 10 از خط پرتاب آزاد.

“ما تا به حال بسیاری از بد ضرر و زیان” Jokic گفت. “این هنوز پایان جهان است.”

سه ماهه سوم آورده بیشتر بی دقتی گردش از دنور توپ-گرداننده در حالی که لس آنجلس 3-نقطه یورش خود ادامه داد. جورج که بازی نمی کند در این تیم ها در اولین جلسه این فصل زدم دو تا از شش 3-اشاره گر خود را به عنوان رهبری ballooned به 98-79 به عنوان سه ماهه چهارم.

قطعات’ جرم outscored 32-23 در سوم پژمرده در اطراف Jokic.

پل Millsap 0 امتیاز در شب و گری هریس (چهار امتیاز) نبود خیلی بهتر است. جمال موری تبدیل در چند تا از انحصاری های دشوار-نگاه جامپر اما موفق فقط 11 امتیاز.

جشن rookie مایکل پورتر جونیور بازی در 10 دقیقه پایان با فقط 7 امتیاز و سه ریباند. پس از سه ماهه اول از روی لئامت دادن او بازی نمی کند تا زمانی که دوباره قطعات رو به رو شد 24-نقطه کسری بودجه با 5:27 سمت چپ در بازی.

Jokic همه ستاره تولید شده است به خوبی وقایع اما فوریه نیز موری بهترین ماه به عنوان یک حرفه ای. به عنوان شب جمعه او شده است می خواهم به طور متوسط بیش از 25 امتیاز در 55 درصد تیراندازی و شش کمک می کند.

“من فقط بازی من هیچ جا در نزدیکی جایی که من نیاز به” موری گفت. “این شروع است. و من تنها با داشتن سرگرم کننده است.”

این زمان از آسیب مچ پا همراه با همه ستاره به نظر می رسید به او انرژی می دهد.

“فقط بازگشت سالم” موری اضافه شده است. “در زمان شکستن روانی آن را یک فصل طولانی اما برگشتم تازه است. … من چیزی نمی های مختلف فقط با قرار دادن کار بیشتر و در زمان مراقبت از بدن من است.”

مالون بود با احتیاط از تیم خود توپ حفاظت از رفتن به جمعه شب مسابقه به خصوص در برابر کلیپرز’ از ظهر.

“ما تا به حال سه بازی پس از این همه شکستن ستاره” مالون گفت: صبح روز جمعه. “ما گردش اند فاحش در طبیعت تا 23 امتیاز و یک شب است که در گذشته در NBA در آن زمان. و اگر ما فکر می کنم ما می آمد در اینجا در برابر مسلما عمیق ترین تیم در NBA و ضرب و شتم خودمان آن خواهید بود یک شب طولانی است. من فکر می کنم بچه ها گرفته اند به قلب است که ما می خواهم به یک تیم است که می تواند پیروزی در هر نقطه.”

به طور خاص او هشدار داد در برابر به دندان لس آنجلس دفاع.

“امشب اگر ما در حال رفتن به سعی کنید به بازی یک در یک در برابر پاتریک بورلی, پل جورج و Kawhi Leonard مسلما بهترین محیط یک-دو-سه در NBA آن منجر به بسیاری از اجرا ناشران و گردش” او گفت:.

لرزان سه ماهه اول به نظر می رسید که حاکی از یک شب طولانی, اما, قطعات مستقر در دوم و وارد halftime پایین فقط 66-56.

Jokic بود و ستارگان و استثمار داخلی عدم تطابق برای 15 امتیاز و هفت ریباند بیش از نیمه اول. او کمک کردم در گرانت که ریخت در 14 امتیاز و کمک به ایجاد ثبات در دنور واحد دوم زود است.

اما گردش و چندپاره و فاقد تأثیرگذاری توهین آمیز مجموعه نگهداری قطعات از حفر به کسری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>