Clince Varghese, کیسه, عنوان بهترین شرکت تشریفات هند در BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020

Clince Varghese, کیسه, عنوان بهترین شرکت تشریفات هند در BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020 – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 16:23 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Clince بزرگ fanbase در رسانه های اجتماعی با نگه داشتن خود را از توده ها رو با خود سفارشی محتوا و فعالیت های الهام بخش

Clince has an experience of over 1000 live performances across various countries as an emcee

Clince تجربه بیش از 1000 اجراهای زنده در سراسر کشورهای مختلف به عنوان یک تشریفات

Clince Varghese که بهترین و شناخته شده به عنوان یک مجری تلویزیون برنده بزرگ در BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020 به عنوان او کیسه عنوان بهترین شرکت تشریفات هند است.

BW تشویق جوایز یکی از پرطرفدار ترین جوایز در این مراسم و موش صنعت فضایی به اذعان دستاوردها در زمینه بازاریابی تجربی, رویداد, صنعت, عروسی, و موش میباشد.

Clince که تجربه بیش از 1000 اجراهای زنده در سراسر کشورهای مختلف به عنوان یک تشریفات خواننده & سخنران انگیزشی که سرود زندگی است برای تعامل و الهام بخش جهان است افزود: یکی دیگر از پر کلاه خود در این سال با کیسه یکی از محترم ترین جوایز در بخش خدمات.

با عفونی انرژی و توانایی برای ارتباط با توده ها Clince بارها ثابت خود را در هنر و صنعت شهادت بود که شاهد در شب جایزه که در آن Clince همراه با دیگر شخصیت های برجسته مانند Karan Johar, Siddharth Kannan به نام چند برنده بزرگ است.

هیئت داوران در این پانل متشکل از رئیس و مدیر عامل نستله هند, Suresh Narayanan رئیس و سردبیر BW دنیای کسب و کار و Exchange4Media گروه دکتر Annurag Batra, معاون رییس جمهور-بازاریابی Havells, Amit Tiwari سابق Coo از Voltas Salil کاپور به نام چند.

Clince بزرگ fanbase در رسانه های اجتماعی با نگه داشتن خود را از توده ها رو با خود سفارشی محتوا و الهام بخش فعالیت های.

Clince است و نه فقط فوق العاده تشریفات و مجری تلویزیون اما او نیز شناخته شده برای خود را رسانه های اجتماعی antics تناسب اندام مانتراها و قدرتمند آواز. یک مرد با چند لایه کرافت Clince Varghese شکست خورده است هرگز به تعجب مخاطبان خود را و هنوز هم بسیاری ترجیح هنرمند در, شرکت های بزرگ, عروسی, ورزش و زندگی, حوادث.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de