Clear Creek County ممنوعیت خارج ترافیک در جاده های شهرستان

جاده های شهرستان در Clear Creek County هستند که محدود به ساکنان منطقه تنها به عنوان بخشی از یک محلی بهداشت عمومی به منظور در نظر گرفتن اثر این آخر هفته.

سفارش صادر پنج شنبه توسط نهر روشن هیئت مدیره شهرستان های بهداشتی محدود دسترسی به جاده های شهرستان برای غیر-ساکنان شهرستان با توجه به مقامات شهرستان.

با وجود یک ایالت اقامت در خانه سفارش backcountry اسکی و اسنوبرد مقصد در کوه ها و از جمله در Clear Creek County شده اند و پر کردن با مردم رانندگی در مسافت های طولانی و هجوم منظور, که هدایت Coloradans به ماندن نزدیک به خانه. سمت شرق از لاولند تصویب و همچنین به عنوان دیگر کوه, مکان شده اند و پر کردن با کاربران تفریحی.

تفریحی تجمعات تهدیدی برای ساکنان شهرستان و به پاسخ اضطراری و مقامات امنیت عمومی با توجه به بخش سلامت, منظور, در حالی که همچنین کاهش این شهرستان ظرفیت برای خدمت به ساکنان خود را دارد.

“اگر ما اولین پاسخ دهندگان نیاز به کمک و یا نجات هر کسی که مقیم یا غیر مقیم – که
به پایان می رسد تا نشان COVID-19 علائم 10 یا بیشتر از ما پاسخ از خدمات برای حداقل دو هفته برای منزوی گفت:” کلانتر ریک Albers در انتشار اخبار. “این می تواند ویرانگر برای خدمه و پزشکی ما پاسخ گويي.”

منظور می رود به اثر در 12:01 صبح شنبه.

“به سرعت گسترش COVID-19 در Clear Creek County این منظور محدودیت سفر دسترسی در جاده های شهرستان به غیر-ساکنان شهرستان برای مقاصد خارج مسافرت لازم است به عنوان تعریف شده توسط دولت stay-در-خانه سفارش گفت:” کریستین کروز شهرستان سخنگوی یک ایمیل به در.

استفاده از بلوک های جاده و ترافیک دستگاه های کنترل علائم و اقدامات دیگر خواهد بود بخشی از محدودیت. گواهینامه رانندگی معتبر نشان دادن مدرک اقامت استفاده می شود برای دسترسی و ایجاد انطباق. حیاتی کسب و کار و دیگر بحرانی توابع تعریف شده توسط منظور اجازه خواهد داد که سفر توسط افراد غیر مقیم. تفریح و سرگرمی است و نه یک جزء حیاتی.

مردم عدم تطابق چهره خوب تا 5000 $و به 18 ماه زندان محکوم کرد. به منظور تصویب شد پنج شنبه توسط نهر روشن هیئت مدیره از سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de