پاکسازی و تعمیر کلرادو کنگره هزینه خواهد شد بیش از 1 میلیون دلار — و کار را تا آخرین فصل زمستان

هزینه برای پاک کردن نقاشی های دیواری و سایر خرابکاری به کلرادو کنگره ملک پس از تظاهرات اخیر انتظار می رود که به هزینه بیش از $1 میلیون مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

Hyoung چانگ دنور پست

گرانیت دیوار کلرادو ساختمان کاپیتول تحت پوشش در نقاشی های دیواری, پنجره ها و چراغ خرد در دنور, کلرادو در روز پنج شنبه. ژوئیه 16 سال 2020 است.

این نقاشی های دیواری, پنجره های شکسته و آسیب وارده در طول تظاهرات علیه خشونت های پلیس آغاز شده است که 28 مارس در دنور بخشی از جنبش ملی را برانگیخت با کشتن جورج فلوید که در ادامه به برجسته کلرادو مرگ و میر توسط پلیس.

در ماه ژوئن معترضان نیز سرنگون یک مجسمه از یک اتحادیه لحیم کاری در وزارت امور خارجه جنگ داخلی در بنای تاریخی — که شامل یک بزرگداشت از شن و ماسه نهر قتل عام — در مقابل کنگره و بعد از آن آتش به مجسمه را پایه. این اثر تاریخی و دو توپ حذف شدند از اموال.

ناکامی باید نصب شده بر چه مدت آن را به تمیز کردن اموال دولت است. کلرادو گروه از پرسنل و مدیریت آن گفت: در حال حاضر آغاز شده بود برخی از پاکسازی شد اما کار به بررسی تلاش های مورد نیاز برای کنگره و دیگر ساختمان های این مدیریت است. دولت کارگران نیز در انتظار بودند برای ادامه خرابکاری متوقف شود.

“ما شده اند پرداختن به این مسائل از روز 1 به عنوان آنها بوجود آمده اند اما متاسفانه کسانی که تلاش کرده اند تا حد زیادی از بین رفته خسته شده اید به خرابکاری ادامه داد: هر روز هفته” DPA مدیر اجرایی کارا Veitch در بیانیه ای گفت. “ما در حال اختصاص داده شده به بازگشت این ساختمان های تاریخی به بکر, دولت, اما ما نیاز به انجام این کار عاقلانه به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از ما نمی تواند بیشتر و بیشتر ساختمان ها است. ما متعهد به مسئول بودن با مالیات دهندگان دلار در حالی که انجام این کار به راه راست.”

حصار ساخته شد در اطراف ساختمان برای شروع پنجره و کار گرانیت که مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها قادر به انجام پس از برخی از خرابکاری کند.

پول به پرداخت هزینه برای تعمیرات و بازسازی را از دفتر امور خارجه معمار و دولت مدیریت ریسک صندوق املاک. هزینه های بالای 1 میلیون دلار خواهد بود که تحت پوشش بیمه دولت. مقامات دولتی مقامات می گویند برآورد هزینه پاکسازی و مرمت خواهد شد به احتمال زیاد تغییر به عنوان تلاش های پیشرفت است.

کار انتظار می رود برای ادامه تا زمانی که در زمستان با توجه به گروه از پرسنل و مدیریت.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از عبور از مناطق خاصی را به رویم… یا چقدر آسیب های اضافی وجود خواهد داشت گفت: Doug پلات سخنگوی وزارت. “هدف ما این است که همیشه مطمئن شوید که ساختمان آماده است تا برای جلسه قانونی در ماه ژانویه به خصوص با پنجره ها و درها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de