کلاس 5A پسران بسکتبال: Rangeview حرکت به 26-0, نهایی, چهار با پیروزی Columbine

تنها دو بازی stand بین Rangeview پسران تیم بسکتبال و کمال است.

ارشد اوبی Agbim ارسال شده در یک بازی-19 امتیاز به کمک قدرت شکست نخورده اظهارات (26-0) گذشته کلمباین 59-43 در کلاس 5A بزرگ 8 در دنور سالن بزرگ در شب شنبه.

“آن را احساس می کند واقعا خوب است” گفت: Agbim که منجر دفاع 5A قهرمانان اروپا با هشت ریباند. “آنها شده ایم شک ما و مربی بوده و اعتماد ما برای سال های بسیاری است. و در حال حاضر آنها می دانند که ما که هستیم.”

اظهارات بعدی شریک رقص قطعا می داند. Rangeview خواهد پنجم-کشت گرندویو (21-6) در یکی از دو چهار نهایی matchups جمعه در سالن بزرگ.

Rangeview جای کسی را گرفتن گرگ — 2018 5A قهرمانان — توسط یک 38-37 نمره back on Dec. 6 در Rangeview در اظهارات’ فصل-درب بازکن.

“آره که کمی از یک رقابت گفت:” کریستوفر Speller که کاهش یافته است 11 امتیاز در عربستان سعودی ، “ما همیشه تمایل به مطابقت با (سامیت). بنابراین باید آن را یک بازی بسیار خوب است و بسیار خوب جمعیت است.”

کلمباین نهم دانه در 5A نگاه به یک نمایشگاه matchup — اما تنها حدود یک و نیم. این اظهارات را باز کرد تا تنفس اتاق در اواخر سه ماهه دوم به عنوان رونی تخم را لیآپ با یک دقیقه مانده در نیمه باز 29-19 کوسن برای Rangeview.

شماره 1 دانه در قلاب تمدید منجر به 42-28 در Christopher املاء را trey از بالای قوس و نگهداری Columbine در طول بازو از وجود دارد.

“من احساس می کنم هر تیمی که می آید در اینجا به سالن بزرگ بازی اول خود آنها هستند فقط کمی عصبی” Rangeview گارد مسیحی املاء گفت. “اما بعد از ما آمد و در حاصل کار دو تیم دیدیم که ما قبل از اینجا بوده ام و ما می دانیم که چگونه به بازی در این نوع محل.”

Columbine ارشد لوقا اوبراین مس علاقمندان signee paced شورشیان با 18 امتیاز نه تخته و دو کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im