“شهر در حال سوختن است که در آن شاه درخت?’: دهلی نو HC raps مرکز بیش از ناآرامی می گوید: “نمی توانید اجازه دهید یکی دیگر از سال 1984 اتفاق می افتد’

دادگاه عالی دهلی نو در چهار شنبه پایین آمد به شدت بر دولت مرکزی برای حوادث خشونت بی امان در سرمایه های ملی.

تعجب در رفتار پلیس در رسیدگی به وضعیت در شرق دهلی نو یک نیمکت متشکل از قضات S Muralidhar و Talwant سینگ خواست وکیل عمومی Tushar مهتا چرا شاه تا هنوز تسلیم در ارتباط با این حادثه است. مهتا به نمایندگی از دولت مرکزی خواسته شد تا توصیه دهلی کمیسر پلیس به ثبت نام یک شاه در برابر BJP رهبران که نفرت سخنرانی.

“وضعیت خارج وجود دارد بسیار ناخوشایند است. ما همه به تماشای ویدئوها از برخی از رهبران که در حال ساخت نفرت سخنرانی آشکارا. آن را در هر کانال خبری. وجود دارد ویدئوها که صدها نفر از مردم را تماشا کرده اند. آیا شما هنوز هم فکر می کنم آن را فوری مهم است ؟ ” دادگاه عالی خواسته است.

در آشکار تطبیق در وکیل عمومی و پلیس دهلی پاسخ که آنها “نه به تماشای فیلم” دادگاه عالی گفت: “ما مطمئن هستیم که این کمیسر پلیس به یک تلویزیون ، لطفا از او بخواهید برای تماشای این کلیپ.”

“این است که زمان برای رسیدن و آیا اعتماد به نفس-ساختمان'”, دادگاه عالی دهلی مشاهده و اضافه میکند: “ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از 1984 سناریو اتفاق می افتد در این شهر; نه تحت تماشای این دادگاه است.”

“ما شنیده ام که یکی IB افسر حمله شده است. این چیزها باید بلافاصله نگاه به” عدالت S Muralidhar اضافه شده است.

نیز وجود دارد به نظر می رسد برخی از اختلاف بیش از ذینفعان در مورد. مدافع Rahul Mehra ظاهر می شود برای دهلی پلیس گفته بود که تنها پلیس دهلی و دولت دهلی نو در حال احزاب در مورد عنوان این است که یک محلی ماده از ناآرامی اما وکیل-General Tushar مهتا مخالفت کرد و گفت که این مرکز دارای یک مساوی می گویند در این موضوع است. مهتا نیز ساخته شده است یک نرم افزار و به دنبال ایجاد اتحادیه هند از طریق صفحه اصلی وزیر یک حزب به درخواست.

دادگاه عالی دهلی نو شد از شنیدن دادخواست که ادعا کرد که تحریک آمیز و نفرت سخنرانی داده شده بود توسط سه نفر از سیاستمداران برجسته از Bharatiya Janata Party (BJP) مربوط به مهاجمان که انجام چندین حملات وحشیانه مردم معترض در برابر ستیز تابعیت متمم قانون (CAA). درخواست بیشتر خواست که یک تحقیق قضایی صورت می گیرد با توجه به درگیری های خشونت بار که شکست بین ضد کا و نرم افزار کا گروه در شمال شرقی دهلی نو و یک شاه بود تسلیم در برابر سه BJP رهبران – یعنی Kapil میشرا Anurag Thakur و Parvesh Verma.

سخنرانی Thakur, Parvesh ورما و Abhay Verma شد همچنین در این دادگاه است.

در پی تازه خشونت شکستن در شمال شرقی دهلی وضعیت در منطقه بود و در کنترل در صبح روز فوریه 26. سنگین استقرار نیروهای امنیتی بود که در مناطق آسیب دیده. هواپیماهای بدون سرنشین نیز مستقر به منظور نظارت بر وضعیت در این مناطق است.

با توجه به دریافت آخرین به روز رسانی حداقل 22 نفر از جمله یک پلیس و یک IB رسمی کشته شدند و بیش از 200 مجروح تا کنون در امان خشونت است که spiraled راه خود را به سرمایه های ملی.

آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) اطلاع داد که ورود و خروج از دروازه در تمام ایستگاه های مترو افتتاح شده است.

مشاور امنیت ملی agnew روز چهارشنبه پس از بازدید از خشونت-مناطق ضربه در Maujpur در شمال شرقی دهلی مطمئن باشید که این وضعیت را به خوبی تحت کنترل است و سازمان های اجرای قانون در حال انجام کارهای خود است.

منطقه شاهد خشونت بی رحمانه از فوریه 23. خشونت فوران در شمال شرق دهلی نو پس از درگیری آغاز شد و بین ضد کا و نرم افزار کا گروه. چندین مغازه ها شده اند به آتش کشیده شد و مورد سنگ pelting و آتش سوزی شاهد شده است.

مغازه ها و سوخته شدند و افراد مسلح با چوب و میله بودند در خیابان ها در Jaffrabad, Maujpur, Bhajanpura, Chand باغ و Karawal نگر در شمال شرقی دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>