‘سینما است نه پول-ساخت ماشین آلات’: Lijo خوزه Pellissery می نویسد: در برابر جریان اصلی Malayalam film صنعت

Malayalam فیلمساز Lijo خوزه Pellisary در زمان خود را به Facebook صفحه نوشت و قدرتمند در بیانیه ای اعلام کرد که او بیشتر است بخشی از جریان اصلی Malayalam سینما. او خود را به نام یک فیلمساز مستقل. Lijo که کارگردانی فیلم ضربه Jallikkattu در سال 2019 در حال آماده سازی خود برای شروع فیلمبرداری از آینده خود کارگردان با عنوان یک. او اعلام کرد که این فیلم همه را به رفتن در طبقه از 1 ژوئیه سال 2020 است.

در ضمن Lijo را Facebook پست به عنوان خوانده شده “برای من سینما است نه پول-ماشین آلات ساخت اما یک رسانه به بیان دیدگاه من. بنابراین از امروز به بعد. من یک فیلمساز مستقل. من خواهد شد با استفاده از تمام پول من را بالا می برد از سینما به سوخت بهتر سینما و هیچ چیز دیگری. من به صفحه من سینما در هر نقطه من احساس می کنم درست است چون من خالق آن است.”

پست خود را بیشتر به عنوان خوانده شده “ما در میانه یک بیماری همه گیر – جنگ – بیکاری مردم – بحران هویت – فقر مذهبی و ناآرامی. مردم در حال قدم زدن 1000 مایل فقط برای رسیدن به خانه. هنرمندان در حال مرگ هستند از افسردگی است. پس…این بار برای ایجاد هنر بزرگ فقط برای الهام بخشیدن به مردم برای احساس زنده است. فقط به آنها امید در بعضی از فرم برای زنده ماندن است.”

Lijo به این نتیجه رسیدند با نوشتن “نیست از ما بخواهید کار را متوقف کنید. همین حالا از ما بخواهید برای جلوگیری از ایجاد. همین حالا سوال ما صداقت است. همین حالا سوال ما احترام بگذارند. شما خیلی از دست بدهند چرا که ما هنرمندان است.”

چک کردن پست زیر:

جدا از Jallikkattu, Lijo نیز کارگردانی Ee.Ma.یاو در سال 2018 که صعود او کرالا دولت فیلم جایزه بهترین کارگردان.