Christo هنرمند شناخته شده برای عظیم زودگذر نمایش می میرد

نیویورک — Christo شناخته شده برای عظیم زودگذر عمومی هنرهای پروژه درگذشت یکشنبه در خانه اش در نیویورک است. او 84.

مرگ او اعلام شد در توییتر و هنرمند صفحه وب است. هیچ علت مرگ داده شد.

همراه با همسر اواخر Jeanne-Claude هنرمندان’ مشاغل بودند تعریف شده توسط خود را بلند پروازانه پروژه های هنری است که به سرعت ناپدید شد به زودی پس از آنها ساخته شد. در سال 2005 او نصب شده بیش از 7,500 وینیل گیتس در پارک مرکزی نیویورک و و پیچیده پارلمان آلمان در برلین در پارچه با آلومینیوم شین در سال 1995. خود را 26 میلیون دلار چتر پروژه بنا 1,340 آبی چتر نصب شده در ژاپن و 1,760 آبی چتر در جنوب کالیفرنیا در سال 1991.

از آرشیو: Christo می کشد پلاگین در بحث “بر روی رودخانه” هنر عمومی نصب و راه اندازی با استناد جدید “صاحبخانه” مغلوب ساختن پیشی جستن

در این بیانیه گفت: این هنرمند بعدی پروژه l’arc de Triomphe پیچیده شده است که میله میله به نظر می رسد در ماه سپتامبر در پاریس به عنوان برنامه ریزی شده. یک نمایشگاه در مورد Christo and Jeanne-Claude کار نیز برنامه ریزی شده برای اجرا از جولای تا اکتبر در مرکز ژرژ پمپیدو.

“Christo زندگی می کردند زندگی خود را به کمال نه تنها خواب تا آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است اما تحقق آن” دفتر او در بیانیه ای گفت. “Christo and Jeanne-Claude آثار هنری به ارمغان آورد مردم با هم در تجربیات به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان و کار خود را در زندگی در قلب ما و خاطرات است.”

متولد در بلغارستان در سال 1935 Christo Vladimirov Javacheff مورد مطالعه در آکادمی هنرهای زیبا در صوفیه قبل از حرکت به پراگ در سال 1957 و سپس وین و سپس ژنو است. آن را در پاریس در سال 1958 که در آن او ملاقات Jeanne-Claude Denat د Guillebon. آنها متولد شد و در همان روز (13 ژوئن) در همان سال (1935) و به گفته او “در همان لحظه” و تبدیل شدن به شریک در زندگی و هنر است.

Christo شد و در حال حاضر بسته بندی کوچکتر اشیاء مانند اتومبیل و مبلمان. او پس از ملاقات Jeanne-Claude خود را در مقیاس گسترده تر. ظرف سه سال از آنها مشغول به کار بودند با هم در نصب و راه اندازی روغن طبل و پارچهای روی اسکله در کلن.

اگر چه خود را در مقیاس بزرگ در فضای باز و سرپوشیده پروژه مشترک همه آنها اعتبار صرفا به Christo تا سال 1994 زمانی که آنها نشان داد Jeanne-Claude مشارکتهای. تصمیم آنها گفت: ایشان بود و عمدی از آنجا که آن را دشوار است به اندازه کافی برای حتی یک هنرمند برای ایجاد یک نام برای خود.

این جفت ارز به نیویورک نقل مکان کرد و در سال 1964 که در آن آنها می گویند که آنها غیر قانونی بیگانگان در یک ساختمان غیر قانونی در سوهو برای چند سال. آنها در نهایت خریداری شده است که ساختمان و تماس با خانه شهر برای بقیه زندگی خود را.

Jeanne-Claude درگذشت در سال 2009 در سن 74 از عوارض آنوریسم مغز است. پس از مرگ او Christo گفت: او استدلالی و بسیار مهم و همیشه سوال پرسیدن و او از دست رفته تمام آن بسیار است.

در یک سال 2018 مصاحبه با روزنامه Christo صحبت در مورد امضای خود را بسته بندی زیبایی. در نمونه ای از مجلس گفت: پوشش آن را با پارچه های ساخته شده از ویکتوریا, مجسمه, تزئین و دکوراسیون ناپدید می شوند و “برجسته اصلی نسبت معماری.”

“اما مثل مجسمه سازی کلاسیک همه ما پیچیده پروژه های ساختمان های جامد; آنها در حال حرکت با باد آنها تنفس,” او گفت:. “پارچه بسیار نفسانی و دعوت آن را مانند یک پوست است.”

دو ساخته شده است یک نقطه از پرداخت برای همه آثار خود را خود به خود و قبول نکرد کمک هزینه تحصیلی یا کمک های مالی.

“من می خواهم به صورت کاملا رایگان و به صورت کاملا غیر منطقی با هیچ توجیهی برای آنچه که من می خواهم به انجام,” او گفت:. “من نمی خواهد داد تا یک سانتی متر از آزادی من برای هر چیزی است.”


این داستان درست شده است نشان می دهد که Christo نصب وینیل گیتس در پارک مرکزی در سال 2005 نه سال 2001.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>