مسیحی دانشگاه کارگزینی ثابت می کند Caucacity می داند هیچ مرزهای داشتن دانشجویان خط رنگ پوست و Nappiness مو


تصویر: اوکلاهما اخبار 4

به نظر می رسد به عنوان اگر ما نمی تواند بیش از یک زن و شوهر از هفته بدون شنیدن گزارش های جدید از نژادپرستی در کلاس درس.

هاردینگ منشور مقدماتی دبیرستان در شهر اوکلاهما به ما می دهد و ما آخرین حادثه به عنوان دانش آموزان ساخته شد به خط با رنگ پوست خود و “nappiness” موهای خود را به عنوان بخشی از ورزش های اجرا شده توسط همکاران از اوکلاهما مسیحی دانشگاه با توجه به اوکلاهما اخبار 4. دانش آموزان از دبیرستان صحبت با خبرنگاران در مورد حادثه.

“او به سختی صحبت در مورد مدرسه خود را” ریو براون گفت.

در هاردینگ منشور مقدماتی دبیرستان دانشجو استخدام با توقف تمام وقت, اما این سالن مونتاژ متفاوت بود.

“من در حال حاضر می تواند از طریق دیدن خود BS اساسا” کوری تاد گفت. “او یک مرد است.”

یک مرد به نمایندگی از اوکلاهما مسیحی دانشگاه چپ 11th کلاس حیرت زده کرد.

“او مانند” بیایید بازی یک بازی کوچک,'” تاد گفت. “او گفت:” خوب هر کس در حال حاضر خط از تاریکترین به سبک رنگ پوست.'”

“او گفت:” درست است که رفتن به خط سریع ترین,'” براون گفت.

سپس juniors گفته شد به زدن دوباره.

“او به ما گفت nappiest مو در پشت مستقیم و مو در مقابل” براون گفت.

“این زمانی است که من احساس ناراحت کننده مانند” خوب این درست نیست,'” تاد گفت.

“معلمان چپ” براون گفت. “آنها با گریه و آنها جرم است. چهره خود را فقط نگاه منزجر. من می دانم که آنها در حال صحبت کردن با او را پس از, مانند, ” که درست نیست.'”

تبلیغات

اگر در حال حاضر شما در حال فکر کردن به خودتان “آنچه در fuck تازه قفقازی ثانیهell این است ؟ ” آن را ایمن می گویند شما در حال پاسخ مناسب است. آن را مخدوش است به حداقل می گویند که هر کسی که با این نسخهها کار در آموزش و پرورش — با توجه به مجموعهای از گزارش در مواردی که مربیان باید شغل خود را از دست بیش نژادی جرائم که بسیاری از آنها کمتر فاحش تر از این — فکر می کنم این رفتار را به پرواز است.

ذهن شما شده اند وجود دارد گزارش های اخیر از استادان در دانشگاه اکلاهما (به اشتباه با اوکلاهما مسیحی دانشگاه… اما هنوز هم) آینده زیر آتش یا با استفاده از n-word یا ساخت مسخره اظهارات در مقایسه با استفاده از آن به “Ok, boomer.” فکر می کنم هر و همه مربیان از اوکلاهما (و در همه جا دیگری در امریکا که برای ماده) را آموخته ام یک درس در حال حاضر.

این معلوم نیست چه مقدس تماشا نقطه کارگزینی ورزش بود اما با توجه به دانشگاه او را از کار اخراج شد در مدت کوتاهی پس از این حادثه. OCU انتشار بیانیه ای به اخبار 4 گفت: “OC پذیرش مشاور که بازدید هاردینگ منشور آکادمی مقدماتی در روز دوشنبه است و دیگر یک مسیحی دانشگاه اوکلاهما کارمند. OC پذیرش رهبری را تایید نمی کند فعالیت های نامناسب در پیشبرد و دارای ارتباط نزدیک با هاردینگ دولت پس از بازدید. پذیرش کارکنان در حال برنامه ریزی برای بازدید از آکادمی شنبه به عذر خواهی به هاردینگ دانش آموزان و کارکنان از طرف دانشگاه.”

اصل در هاردینگ منشور دبستان نیز منتشر شد بیانیه ای گفت: “همانطور که اطلاع دارید ما در مدرسه است در بسیاری از کالج نمایندگان هر سال به استخدام زحمتکش ترین دانش آموزان در ایالت اوکلاهما. متاسفانه حادثه رخ داده در این روز دوشنبه هنگامی که یک کالج کارگزینی از اوکلاهما دانشگاه مسیحی به رهبری یک فعالیت گروهی با دانش آموزان ما که درگیر نامناسب و مضر اظهارات.

تبلیغات

این هاردینگ منشور مقدماتی دبیرستان حکومت مدیره, مدیریت و کارکنان نیست چشم پوشی از هر گونه رفتار و/یا زبان است که موجب تضعیف جامعه ما ارزش است. جامعه ما از زمان آغاز آن است به ارزش تنوع ورود و امن و حمایتی محیط یادگیری. ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

آن را سخت به تصور کنید که هر یک عذرخواهی ارائه شده به دانش آموزان در هاردینگ منشور مقدماتی دبیرستان را آرام ناآرامی در روحیه خود را ناشی از آنچه که آنها تجربه کرده است.

تبلیغات

“من امیدوارم که آن است که یک شوکی به دلیل بسیاری از مردم در مدرسه نیاز به شنیدن چگونه ما احساس می کنیم” براون گفت.

و آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم را; به عنوان مربیان سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im