Chitkara دانشگاه می پیوندد دست با آن غول Virtusa به ارائه M-Tech در علوم کامپیوتر و مهندسی

Chitkara دانشگاه می پیوندد دست با آن غول Virtusa به ارائه M-Tech در علوم کامپیوتر و مهندسی – شیوه زندگی

انتشار: Jun 23, 2020, 21:50 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Chitkara دانشگاه با همکاری Virtusa به ارائه منحصر به فرد 2-سال منحصر به فرد M-Tech برنامه در علوم کامپیوتر و مهندسی با تخصص در Full-Stack توسعه وب

Chandigarh, Punjab: ستاره ای ظهور برنامه های کاربردی مصرف کننده در هر دو وب و سیستم عامل تلفن همراه در حال رفتن به سوخت تقاضا برای full-stack توسعه دهندگان در سراسر بازار. به پل عرضه و تقاضا شکاف Chitkara دانشگاه با همکاری جهانی آن غول Virtusa به ارائه یک برنامه منحصر به فرد در full-stack توسعه وب.

پر پشته توسعه دهنده مشخصات پدید آمده که بیشتر در تقاضا در زمان های اخیر. شرکت در سراسر صنایع و اندازه به دنبال full-stack توسعه دهندگان به توسعه وب و موبایل راه حل های مبتنی بر. با بیش از 1.2 لاخ شغل با بسته های رقابتی این صنعت در lookout برای ماهر و با استعداد full-stack توسعه دهندگان مانند قبل از هرگز. به پل استعداد فاصله و با نگه داشتن تعهد خود را به ارائه صنعت پیشرو, دوره های Chitkara دانشگاه با همکاری Virtusa به ارائه منحصر به فرد 2-سال منحصر به فرد M-Tech برنامه در علوم کامپیوتر و مهندسی با تخصص در Full-Stack توسعه وب.

طبق کارشناسان صنعت افزایش مقیاس دیجیتالی و نفوذ اینترنت باعث شده است تا شرکت ها برای ارائه وب و تلفن همراه مبتنی بر راه حل در یک مقیاس بی سابقه است. Full-stack توسعه دهندگان در حال آموزش به رهبری کل توسعه (front-end و back-end) از محصولات و برنامه های کاربردی به ویژه در محصول مبتنی بر شرکت. مجهز به رهبری کل پروژه Full-Stack توسعه دهندگان در نتیجه صرفه جویی شرکت های گرانبها زمان و منابع است. علاوه بر این واقعیت است که آنها می توانند به کار در تیم های کوچک و ارائه پایان به پایان راه حل یکباره خود را در صنعت تقاضا است. به عنوان در هر صنعت گزارش شده است وجود دارد 20 درصد رشد در تقاضا برای full-stack توسعه دهندگان در سال 2018 v/s تا سال 2017 با شرکت تغییر تنظیمات به داشتن چند ماهر و حرفه ای در هیئت مدیره. این M. Tech برنامه شده است به خصوص طراحی شده برای تهیه کردن به افزایش تقاضا برای full-stack توسعه دهندگان با استفاده از توسعه دانش آموختگان که ماهر و صالح و صنعت آماده است.

Dr Madhu Chitkara نرم افزار-صدراعظم Chitkara دانشگاه می گوید: “سال 2-M-Tech برنامه در علوم کامپیوتر و مهندسی با تخصص در Full-Stack توسعه وب ارائه شده در همکاری با Virtusa نتیجه Chitkara دانشگاه بی امان تمرکز بر ارائه برنامه های نزدیک طراحی شده و تحویل در رابطه با رهبران صنعت. این تضمین می کند که برنامه درسی است پویا و متناسب با به طور مداوم در حال تحول روند صنعت و دانش آموزان قرار گرفتن در معرض به این صنعت بهترین شیوه در طول دوره کارشناسی خود را.”

Dr Murali Padmanabhan Sr. VP جهانی استعداد & OD در Virtusa مشترک “با افزایش تقاضا برای full-stack توسعه دهندگان این صنعت نمی توانیم به درگیر شدن و ایجاد یک خط لوله ماهر صالح و صنعت آماده است. این M. Tech برنامه طراحی شده است برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزان دریافت کافی صنعت قرار گرفتن در معرض در طول 1 سال کارآموزی و فرصتی برای یادگیری تحت نظارت ما در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و مهندسین و مدیران مشغول به کار در پروژه های زنده. دانش آموزان یاد بگیرند که در مورد مشتری دست زدن به, مدیریت پروژه, نمونه سازی و تست در علاوه بر این به حد عالی رساندن خود full-stack توسعه مهارت”.
این برنامه منحصر به فرد بوده و از مد افتاده به طور انحصاری برای بهینه سازی یادگیری و صنعت قرار گرفتن در معرض برای دانش آموزان ما. در طول 2 سال از برنامه دانش آموزان صرف خواهد شد 1 سال در دانشگاه بتواند آجیل و پیچ و مهره از full-stack توسعه وب و یک سال کارآموزی در Virtusa و یا دیگر شرکت تراشه آبی, در نتیجه استفاده از آنچه آموخته اند و گرفتن در معرض به صنعت بهترین شیوه. 1-سال کارآموزی با Virtusa را به دانش آموزان در زمان واقعی قرار گرفتن در معرض در پروژه های مشتری تحت tech-جانبازان در Virtusa.
دانش آموزان را باید یک فرصت به تخصص در IoT داده های بزرگ, mit media lab, Python و میکرو برنامه های که همه آنها تقاضای بالا در صنعت مهارت. با شخصی مشاوره و جایگذاری پشتیبانی پس از این برنامه فارغ التحصیلان خواهد شد که فرصت های شغلی اعم از پایان جلو, توسعه, برنامه, توسعه, توسعه وب, Back-End توسعه دهنده نرم افزار مهندس Full-stack توسعه به توسعه تلفن همراه به نام چند.
در مورد Virtusa: Virtusa (NASDAQ: VRTU) یک رهبر جهانی در آن مشاوره و برون سپاری خدمات با بیش از 50 دفاتر در سراسر 19 کشور. با درآمد سالانه از $1bn+ و کارکنان تعداد 23,000+, Virtusa پدید آمده است به عنوان آن نیروگاه. Virtusa در خدمت ثروت 2000 شرکت های ارائه این خدمات در سراسر این چرخه در صنایع مانند بانکداری, بیمه, ارتباطات, بهداشت و درمان و علوم زندگی در میان بسیاری دیگر.

در مورد Chitkara دانشگاه: Chitkara دانشگاه واقع در نزدیکی Chandigarh پدید آمده است به عنوان پر جنب و جوش ترین و عالی رتبه دانشگاه در شمال هند است. دانشگاه ارائه می دهد دوره های مهندسی و فناوری, کسب و کار, برنامه ریزی و معماری, Art & Design, جرم ارتباط, فروش و بازاریابی, مدیریت مهمان نوازی, داروسازی, علوم سلامت و آموزش و پرورش. دانشگاه رتبه بندی افتخاراتی شامل گرفتن برجسته در معتبر بار آموزش عالی تاثیر رتبه بندی سال 2020 رتبه 26 در DataQuest را ‘Top 100 T مدارس در هند-2020’ بررسی و Chitkara مدرسه کسب و کار دستیابی به 43 رتبه در BusinessWorld را آرزو ‘Top B-مدارس – 2019’ بررسی و 35 مرتبه و در چشم انداز من مراقبت B-مدرسه رتبه بندی سال 2020 است. با دولت از هنر زیرساخت های علمی محور آموزش و قوی صنعت همکاری های Chitkara دانشگاه نه تنها جذب بهترین دانشجویان از سراسر کشور اما با آن بدون درز دادن حمایت نیز قادر به کمک به آنها حک بالا رشد حرفه است.

تماس با رسانه ها
تلفن: +91 92051 35145
www.chitkara.edu.in
[email protected]

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de