رییس جمهوری Jingping نظامی به مقیاس آموزش نظامی پیش بینی ‘بدترین سناریو مورد’: گزارش

رئیس جمهور چین روز سه شنبه دستور داد تا نیروهای خود را به مقیاس آن آموزش نظامی و آمادگی در انتظار بدترین سناریو مورد تهدید کشور حاکمیت و امنیت و منافع.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گزارش داد که یازدهم دستور داد سربازان به فکر می کنم در مورد بدترین سناریو مقیاس آموزش و نبرد آمادگی برای مقابله با موقعیت های پیچیده و حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع. نظرات ساخته شد در حالی که حضور در یک جلسه عمومی این هیئت از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) و مردم مسلح و نیروی پلیس در جریان جلسه پارلمان.4.

با این حال رئیس جمهور چین نیست ذکر دقیق دلیل تماس خود را برای ramping تا تلاش های نظامی.

این توسعه می آید پس از چینی و هندی ارتش های درگیر در ادامه stand-off که لگد کردن در این ماه در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

برترین منابع نظامی گفت: Zee News که هند بیشتر افزایش قدرت خود در Pangong Tso و Galwan دره — دو انگیز از مناطقی که, چینی, ارتش آموخته است که مستقر در اطراف 2000 به 2500 نیروهای علاوه بر این به تدریج افزایش موقت زیرساخت ها است.

حضور سربازان چینی در حدود چند نکته کلیدی از جمله هند پست KM120 در طول Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan ولی گزارش شده است که بزرگترین نگرانی برای ارتش هند.

صورت آف بنا به گزارش گرفت طرف چینی در اعتراض به ساخت و ساز در نزدیکی مرز در قلمرو آن است.

در هفته دوم مارس هند و چین تا به حال یک گرم رویارویی در Nakula بخش شمالی هند و سربازان هر دو طرف دریافت صدمات.

خبرگزاری PTI به نقل از منابع رسمی گفت که تعدادی از پرسنل در هر دو طرف آسیب پایدار به عنوان آنها رد و بدل مشت. نیروهای قطع شد و پس از گفت و گو در سطح محلی است.

گزارش های خبری نشان می دهد که در مجموع 150 سربازان درگیر شدند و در صورت خاموش که گفته می شود محل چند روز به عقب.

این منطقه واقع شده است پیش از Muguthang است و به طور سنتی نمی مستعد ابتلا به درگیری بین این دو نیرو. هیچ جاده اتصال در منطقه و از آن نگهداری می شود از طریق هلیکوپتر.

در مارس 5 حدود 250 هندی و چینی پرسنل ارتش درگیر شدند و در Pangong Tso دریاچه منطقه است که در آن سربازان در هر دو طرف آسیب های پایدار.

وزیر دفاع Rajnath Singh روز سه شنبه برگزار شد بررسی امنیت جلسه با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و سه خدمات ستاد به بررسی وضعیت زمین در Ladakh.

در این جلسه تصمیم گرفته است که جاده سازی ادامه خواهد داد و استحکامات و استقرار نیروهای نظامی باید مطابقت با کسانی که از چینی گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de