مواد غذایی چینی غرفه زنجبیل خوک حرکت به شمال دنور آجر و ملات

زنجبیل خوک کامیون مواد غذایی چینی, مرغ, تند, دانه فلفل سیچوان چین نه ادویه مالش با خانه ترشی فلفل قرمز و برنج تایلندی یاس در Isabelle مزرعه در لافایت در مارس 15 2019. (اندی عبور از دنور پست)

در حالی که ما شده ایم نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از رستوران بسته شدن درهای خود را به خوبی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس این مهم است به یاد داشته باشید که دیگر کسب و کار جدید در حال پیدا کردن فرصت برای باز کردن در میان همه تغییر.

در ماه آوریل ابتدا Burrito & مبارک شیر در بسته 4262 N. لوول بلوار. پس از هفت سال در برکلی محله. در حال حاضر زنجبیل خوک صاحب Natascha هس اعلام کرده است او در حال حرکت او چینی غرفه مواد غذایی و غربت از کامیون خالی رستوران فضا. Westword اولین گزارش اخبار این هفته است.

برکلی زنجبیل خوک خواهد بود هس’ اولین آجر و ملات رستوران. یک وکیل سابق او در سمت چپ او قبلی حرفه ای برای ایجاد دستور العمل های آموخته در حالی که زندگی در پکن برای یک سال با یک خانواده میزبان.

ظروف مانند siu گوشت خوک, Sichuan, مرغ شکست, خیار, خاله ژانگ رشته فرنگی و پرداخت “بانکوک” توپ برنج را در منو. یک نوار کامل اضافه خواهد شد کوکتل و بیشتر به همراه هس’ مواد غذایی است.

در ماه مه گذشته هنگامی که ما برای اولین بار مورد بررسی زنجبیل خوک کامیون مواد غذایی ما منتقد بوده بیش هس’ خیابان, غذا, غذاهای با الهام از وقت خود را در چین و همچنین سفر به تایلند و ژاپن و مالزی و فیلیپین.

“غذا خوردن در این کامیون اسپرز منظم تشنجات از سرور و نشاط و چگونه اغلب خوردن خار تشنجات از سرور و نشاط?” ما منتقد نوشت.

از آن پس حس باز کرده و عمل یک غرفه از تخته سنگ روزتا سالن. او نیز آغاز شده است یک رستوران جدید سکس با دوست دیرین و مربی آشپز کری بیرد که خود را باز کرده است غرفه رز آمریکا در داخل تخته سنگ سالن غذا.

زنجبیل خوک به پایان رسید عامل در رشيد و باید شروع به خدمت در برکلی از آن به کامیون مواد غذایی در اواخر این ماه به عنوان بازسازی در ادامه این رستوران فضایی. هس برنامه به صورت کامل رستوران باز در ماه سپتامبر یا اکتبر.

مشترک شدن در مواد غذایی ما عضویت در خبرنامه, پر, به, Denver, مواد غذایی و نوشیدنی, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net