دولت چین اجرا جهانی بار در روز پنج شنبه انصراف گزارش مرگ یک دکتر چینی هشدار داد که از شیوع کروناویروس اما هدف قرار داده بود توسط پلیس برای “شایعه طلبی.”

مرگ Li Wenliang یکی از هشت whistle-blowers هشدار داد که دیگر پزشکان از شیوع گسترده گزارش شده توسط تمام سیستم عامل های رسانه های جهانی پس از زمان انتشار گزارش اعلام همان.

Wenliang, 34, درگذشت coronavirus روز پنج شنبه در ووهان دولتی گلوبال تایمز گزارش داد. گزارش شد اما بعد از حذف به عنوان آدرس صفحه به یک خطا و یک توییت های این گزارش توسط دولت مرتبط زبان انگلیسی نشریه نیز در دسترس نیست.

بعد از گزارش گفت که Wenliang یکی از هشت “خبرچین” که در تلاش برای هشدار دادن به دیگر پزشکان از شیوع کروناویروس اما مواخذه شد توسط پلیس محلی هنوز تحت درمان اورژانس برای coronavirus عفونت بیمارستان جایی که او دریافت درمان اعلام کرد. او در حال حاضر در وضعیت بحرانی است.

او سپس داده شده درمان با ECMO (فوق العاده مادی غشاء اکسیژن) در این گزارش گفت:.

دکتر اولین گزارش در مورد ویروس و راه بازگشت در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که برای اولین بار آن را پدید آمده در ووهان. مرکز استان مرکزی چین هوبئی استان است که کانون شیوع.

Li کار کرده و ووهان بیمارستان مرکزی و در ابتدا هشدار داد کالج همکلاسی در مورد این ویروس کشنده در دسامبر 2019 ترغیب آنها به مراقبت.

در دسامبر 30, او به دست آمده یک بیمار گزارش نشان می دهد سارس-مانند coronavirus مثبت نشانه های زیر که او اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در یک چت گروهی گفته اند كه هفت تایید موارد “سارس” با توجه به یکی از Weibo پست.

در ژانویه 3, محلی, پلیس مواخذه او را برای گسترش “آنلاین شایعات” و از او خواست به امضای یک نامه از سرزنش و توبیخ رسمی.

از آن پس او بازگشت به کار و رفت و به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. او شروع به سرفه در ژانویه 10 و گزارش داشتن تب روز بعد.

او پس از بستری در ووهان بیمارستان مرکزی در ژانویه 12.

علیرضا حداقل 564 نفر کشته شده اند در چین با توجه به این ویروس و بیش از 28000 تایید موارد گزارش شده از کشور ملی کمیسیون بهداشت گزارش روز پنج شنبه.

چین در حال مبارزه با یک “شایعه” عنوان گزارش بسیار بالاتر مرگ و میر و موارد آلوده در coronavirus شیوع گسترش یافته است.

Tencent اجرا می شود که رسانه های اجتماعی محبوب برنامه weChat بیش از آخر هفته به نظر می رسد که “سهوا منتشر شده آنچه که به طور بالقوه تعداد واقعی عفونت و مرگ و میر که به شدت بالاتر از آمار رسمی” تایوان خبر داد.

“در اواخر شنبه شب Tencent به صفحه وب نشان داد موارد تایید شده از ووهان ویروس در چین به عنوان ایستاده در 154,023 ده برابر رقم رسمی در زمان…بیشتر ominously مرگ و میر ذکر شده بود 24,589 بسیار بالاتر از 300 رسما ذکر شده است که روز” در این گزارش ادعا.

وقتی پرسیده شد که به نظر در گزارش, چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: در یک کنفرانس رسانه های آنلاین در روز پنج شنبه که “ما به ذکر برخی از شایعات و دروغ در این بیماری همه گیر که بدتر از ویروس خود را”.

“شما ممکن است اشاره کرد که حتی کسانی که مدیر کل است و بارها و بارها مردم را باور نمی شایعات و یا گسترش آنها. در برخی از کشورها ادارات مربوطه شده اند پله تا تلاش ها را به عدالت به کسانی که در ایجاد و گسترش شایعات,” او گفت:.

چین اقدام با باز بودن و شفافیت و یک حس مسئولیت هوآ گفت:, و اضافه کرد که دولت بوده است و به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع و افزایش همکاری های بین المللی.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im