چینی اقدامات بیش از مدت زمان طولانی مسئول وضعیت فعلی: هند سفیر Galwan ولی برخورد

هند روز جمعه گفت: چینی اقدامات بیش از یک دوره طولانی از زمان مسئول وضعیت کنونی در مرز و به آن نیاز دارد برای جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت الگوهای از نیروهای نظامی است.

سخت اظهارات ساخته شد توسط سفیر هند به چین Vikram Misri در مصاحبه.

به عنوان بسیاری از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در شرق لاداخ را Galwan ولی در اوایل این ماه پس از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.

برخورد آمد و حتی به عنوان دو کشور در مذاکرات برای حل و فصل اختلاف در خط کنترل واقعی (لاک).

در یک سری از توییت, Misri گفت: او گفت: یک خبرگزاری که “حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی است sine qua non برای پیشرفت در بقیه روابط دو جانبه. برای وضوح چینی طرف باید برای جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت الگوهای از نیروهای نظامی است.”

“چینی اقدامات بیش از یک دوره طولانی از زمان مسئول وضعیت کنونی گفت:” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

“هر چه فعالیت های ما ممکن است انجام همواره در کنار ما از لاک بنابراین چینی ها نیاز به توقف فعالیت برای تغییر وضع موجود. آن است که بسیار تعجب آور است که آنها باید از تلاش برای انجام این کار در یک بخش است که قبل از هرگز شده است یک بخش از نگرانی” هند فرستاده گفت.

“چین ادعای حاکمیت بر Galwan ولی در Ladakh کاملا قابل دفاع است. این نوع از ادعاهای اغراق آمیز در حال رفتن برای کمک به وضعیت,” او اضافه شده است.

ما امیدواریم که طرف چینی را متوجه مسئولیت خود را در ده-تشدید و متارکه او بیشتر گفت.

“این است که به طور کامل بر عهده طرف چینی را به دقت از نظر روابط و تصمیم می گیرید که در آن جهت روابط باید حرکت” Misri گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de