چین امنیت ملی قانون به هزینه هنگ کنگ مالی خود را hub برچسب

با چین هل دادن به جلو با اجرای امنیت ملی قانون در هنگ کنگ و ساکنان مبارزه با آن “دندان و ناخن” آن است که این باورند که دومی به زودی از دست دادن جذابیت خود را به عنوان مهمترین و به دنبال پس از مالی مقصد.

با توجه به گزارش در جنوب چین صبح پست شرکت های خارجی در هنگ کنگ در حال حاضر آغاز شده به دنبال گزینه های در کشورهای دیگر آسیایی به عنوان آنها از ترس امنیت ملی قانون به پایان خواهد رسید و این شهر را استقلال و آزادی شده اند که بسیار مهم به شهرستان تبدیل شدن به یک مالی توپی.

هر چند پکن ادعا کرده است که امنیت است تنها با هدف بازگرداندن ثبات در شهرستان, شرکت های خارجی درک کنند که قانون ممکن است محدود کردن جریان آزاد اطلاعات در نتیجه مؤثر بر توانایی خود را برای خواستگاری استعداد.

در اوایل این ماه نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که حکم حزب لیبرال دموکرات به نام ” دولت “را به استفاده از در حال امن و محل کسب و کار است که پشتیبانی شده توسط جامد دموکراسی و حاکمیت قانون”.

به طور مشابه, کره جنوبی تنظیم کننده مالی کمیسیون خدمات مالی اعلام کرد مجموعه ای جدید از طرح های پیشنهادی خواستار انجام اصلاحات در مقررات برای ترویج بخش خصوصی و نوآوری و زیرساخت ها “در تاریخ همتراز با استانداردهای جهانی” و پشتیبانی اداری برای fledgeling مراکز مالی در سئول Yeoido منطقه و بوسان Moonhyun منطقه.

شهر-تظاهرات گسترده ای شده اند به صورت پراکنده در هنگ کنگ پس از ژوئن 2019 با معترضان ادعا به مخالفت چین با افزایش نفوذ در منطقه ویژه اداری.

آخرین موج اعتراضات باعث شد امنیت لایحه ویژه طراحی شده توسط پکن به هنگ کنگ.

این قانون امنیت که ممنوعیت secessionist فعالیت های, در میان چیزهای دیگر دیده می شود توسط هنگ کنگ از ساکنان به عنوان تضعیف آزادیهای خود را. اما هر دو در هنگ کنگ رهبری و دولت مرکزی می گویند این لایحه تاثیر نمی گذارد و حقوق مشروع ساکنان.

پکن مدعی است که ناآرامی ها در هنگ کنگ است و در نتیجه بین المللی دخالت و تعهد به احترام به “یک کشور دو سیستم” اصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de