چین به عقب حرکت می کند برخی از سربازان و وسایل نقلیه به عمق مناطق در Galwan Valley: گزارش

در میان مداوم تنش در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ چین نقل مکان کرد و بعد از آن در نیروهای نظامی و وسایل نقلیه به عمق مناطق در Galwan ولی پس از ملاقات با طرف هند در ژوئن 22, گزارش, گفت: در روز پنج شنبه.

به نقل از منابع ANI گزارش داد که طرف چینی داده بود و اطمینان در 22 ژوئن است که آنها را به حرکت بازگشت سربازان از جبهه به عمق مناطق.

“در 22 ژوئن طرف چینی اطمینان داده بود که آنها را به حرکت بازگشت سربازان از جبهه به عمق مناطق. در این راستا برخی از سربازان و وسایل نقلیه منتقل شده توسط آنها را در Galwan منطقه” یک منبع به نقل از به نقل از ANI.

مرحله گرفته شده توسط هر دو طرف به عنوان آنها می خواستند برای جلوگیری از تکرار ژوئن 15 خشونت رو کردن به عنوان نیروهای در مجاورت نزدیک.

ژوئن 22 جلسه بین ارتش هند را 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و همتای چینی صورت گرفت در Moldo که پس از آن یک توافق متقابل متارکه.

فرمانده در سطح ایران برگزار شد پس از خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در لاداخ در ژوئن 15-16. هند از دست داده و 20 نفر از سربازان خود را در خشونت رو کردن و 10 سربازان هندی نیز اسیر برگزار شد و بعد از آن منتشر شد.

پس از برخورد هندی, ره گیری نشان داده بود که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح.

هند گفته است که این وضعیت می تواند اجتناب شده است اگر توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی.

زیر رو کردن چین معاون وزیر امور خارجه لو Zhaohui و سفیر هند به چین Vikram Misri ملاقات در پکن در ژوئن 16.

امور خارجی وزیر S Jaishankar نیز برگزار می شود مذاکرات تلفنی با وانگ در ژوئن 17 و انتقال که چه اتفاقی افتاده است در Galwan بود “پیش از واسطه و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات.”

هند و چین نیز برگزار می شود مشترک وزیر-سطح مذاکرات در روز چهارشنبه به بحث های جاری در مرز تنش است. 15 جلسه کار ساز برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور (WMCC) برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس. هندی هیئت به رهبری مشترک وزیر (شرق آسیا) در حالی که مدیر کل وزارت مرز & اقیانوسی امور چینی وزارت امور خارجه به رهبری هیئت چینی.

این WMCC مذاکرات به ریاست مشترک وزیر-سطح مقامات از هر دو طرف.

با توجه به وزارت امور خارجی دو طرف مورد بحث در جزئیات تحولات در هند-چین در مناطق مرزی به ویژه “وضعیت در شرق لاداخ.”

“سمت هند منتقل نگرانی خود را در تحولات اخیر در شرق لاداخ از جمله در خشونت آمیز چهره در Galwan منطقه دره در 15 ژوئن که منجر به تلفات. در این راستا این بود تاکید کرد که باید هر دو طرف به شدت احترام و رعایت خط واقعی کنترل” MEA در بیانیه ای گفت.

در این راستا این بود تاکید کرد که باید هر دو طرف به شدت احترام و رعایت لاک زدن, MEA گفت.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de