چین عمدا به تأخیر انداختن’ هند در تلاش برای تخلیه اتباع از coronavirus-آمار ووهان: منابع

چین است و “عمدا به تأخیر انداختن” اعطای ترخیص کالا به ویژه نیروی هوایی هند (IAF) پرواز ارائه خواهد شد که لوازم پزشکی و تخلیه سرخپوستان از coronavirus آلوده شهر ووهان خبرگزاری ANI گزارش روز شنبه به نقل از منابع.

پکن عمدا “ایجاد موانع” برای هند تخلیه تلاش های منابع اضافه شده است.

گزارش شد که یک ویژه جنگنده های نیروی هوایی C-17 Globemaster را تحویل تجهیزات پزشکی به و نجات اتباع هند از ووهان مرکز از رمان Coronavirus بیماری همه گیر. اما آن را دریافت نمی ترخیص کالا از چین برای همان.

پکن هر چند تا گزارش را رد کرده و از تاخیر غیر قابل توضیح.

“دولت چین است و در عین حال به اعطای ترخیص کالا از گمرک به پرواز حامل کمک های امدادی که همچنین دریافت باقی مانده اتباع هند از ووهان. چین همچنان برای حفظ وجود دارد که بدون تاخیر (حتی در روز جمعه) روز که پرواز قرار بود به ترک اما بدون توضیح ترخیص شده است با توجه به” خبرگزاری ANI گزارش روز شنبه به نقل از منابع.

مدت کوتاهی پس از این سازمان اضافه شده است که با توجه به منابع چین شد “عمدا به تأخیر انداختن” اعطای ترخیص کالا از گمرک برای تخلیه پرواز.

ضربه در دولت چین بیش از غیر قابل توضیح تاخیر این منابع گفت: “وجود دارد امداد رسانی و تخلیه پروازها از کشورهای دیگر که هنوز هم در رفتن از جمله فرانسه است. به همین دلیل است که دولت چین تاخیر در ترخیص کالا از گمرک برای تسکین پرواز ؟ آنها علاقه مند در کمک های ارائه شده به عنوان نشانه ای از حمایت؟”

C-17 Globemaster بزرگترین هواپیما از نیروی هوایی هند. نیروهای مسلح تا به حال در اوایل هفته گذشته اعلام کرد که آن را به ارسال هواپیما به ووهان با لوازم پزشکی و برای به دست آوردن باقی مانده هند اتباع و شهروندان کشورهای همسایه بازگشت به سرزمین مادری خود.

اما غیر قابل توضیح تاخیر باعث شده است اعضای خانواده از رشته شهروندان در ووهان “فوق العاده ای روحی” منابع اضافه شده است.

آن را ممکن است به یاد می آورد که ساعت مودی در نامه ای به رئیس جمهور چین انتقال همبستگی مردم و دولت هند با دولت چین در مورد کوروناویروس تهدید. مودی به حال ارائه شده هند برای کمک به چین در رفع چالش از شیوع کروناویروس جهت ارائه هر چه ممکن است کمک به چین در مورد همان.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز منتقل قدردانی برای تسهیل ارائه شده توسط دولت چین برای تخلیه شهروندان هند از استان هوبی چین است. قبلا 647 سرخپوستان و هفت Maldivians تخلیه شدند از ووهان و هوبئی که فرستاده شد به 14 روز دوره قرنطینه در یک اردوگاه پزشکی در Manesar در نزدیکی دهلی نو است.

هند پرچم حامل هواپیمایی هوایی هند را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین تا 20 ژوئن در نمایی از رمان Coronavirus شیوع در کشور است. پیش از این متعلق به دولت ملی حامل تا به حال تعلیق پروازها تا مارس 28.

چینی ایران به هند, Sun Weidong به حال خواسته هند به “تجدید نظر” مراحل آن زمان با توجه به چین در زمینه رمان شیوع کروناویروس.

در ضمن مرگ و میر در چین با توجه به کروناویروس رفته تا به 2,236 فتح کرد گرفته شد در حالی که به طور کلی تایید عفونت موارد باید با صعود به 75,567 مقامات بهداشتی در کشور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im