شیکاگو رپ محکوم به 99 سال برای قرار دادن آمار در مادر برای عمر و پس انداز و بیمه


عکس: اداره پلیس شیکاگو

او به شدت می خواستم به معروف – و در حال حاضر او بدنام است برای پرداخت یک قاتل برای کشتن مادر خود را فقط به طوری که او می تواند نخ و راه اندازی خود را در موسیقی رپ حرفه ای.

این است داستان غم انگیز از Qaw’mane ویلسون یک.k.یک. شناخته شده به عنوان شیکاگو رپر جوان QC.

تبلیغات

در حال حاضر 30 سال از dreadlocks چادری حقگو به احتمال زیاد مرگ در زندان پس از محکوم به 99 سال زندان توسط Cook County قاضی استنلی کیسه on Jan. 31.

یوجین Spencer که به او پرداخت می شود به کشتن مادرش بود با آمار 100 سال است.

با توجه به Chicago Sun-زمانs, Yolanda هلمز — محبوب سالن زیبایی صاحب که تخصصی در مراقبت از مو طبیعی — “doted در او پسر تنها فرزند او lavished با لباس های فانتزی طلا و جواهر و یک موستانگ.”

در 23 سال سن مشتاق رپ می خواستم بیشتر از آنچه که او در گرفتن و پرداخت هیتمن به انفیه کردن مادر خود را.

در یک بیمار داستان پیچ خورده که درگیر این سطح پایین هیتمن و ویلسون دختر هلمز به ضرب گلوله کشته شد در حالی که او تخمگذار در بستر او خوابیده در سپتامبر. 2012.

تبلیغات

پس از ضربه زدن هلمز پسر ناخودآگاه اسپنسر بازگشت به چاقو این زن پس از ویلسون به او گفت “مطمئن شوید که سگ ماده مرده است” خروجی گزارش شده است.

تبلیغات

این “مرطوب” گزارش رپر جمع آوری پول خود را از حساب های بانکی و در ماه های پس از مرگ او با استفاده از بودجه به دلخواه خود موستانگ او داده بود و او را با شاهین بال درب.

برای یک ویدیو یوتیوب و او دیده می شد خروج کناره گیری کرد هزاران دلار از یک بانک و در آن باران بر روی یک جمعیت از مردم او گفته شد طرفداران خود را در موسیقی رپ.

که فیلم پخش شد برای داوران.

زمانی که پرتاب این کتاب در او مرگبار اراذل و اوباش, قاضی, کیسه گفت: “کلمه ‘matricide,’ معنی قتل خود ،

تبلیغات

“هر آنچه که او می خواست مادرش به او داد. یک ماشین. یک کار. یکی می گویند او خراب است. او به Qaw’mane زندگیو آن را به انتخاب خود به آن را به دور از او” او گفت:.

با توجه به انتشار گزارش دادستان گفت: انگیزه برای کشتن مادر خود شد و به $90,000 از پس انداز و جمع آوری در بیمه عمر است.

تبلیغات

وقتی پرسید که آیا او تا به حال چیزی برای گفتن قبل از قضاوت خود را حاکم tاو Sun-Times گزارش می دهد که ویلسون گفت: “من فقط می خواهم بگویم هیچ کس دوست داشت مادرم بیشتر از من.”

“او بود. که آن را,” او اضافه شده است.

و در حال حاضر او مرده — یکتی دست است که بسیاری او گفت: “خراب است.”

خراب به مرگ — her خود مرگ!

هولمز 45 در زمان قتل اوشد محبوب جامعه فکر شکل که دست از لوازم مدرسه به منطقه کودکان میزبانی back-to-school احزاب و زد مشغول پوشک Headz سالن DNAInfo گزارش در سال 2014.

تبلیغات

در آن زمان ریشه بسیار خود Stephen A. Crockett جونیور در نظر گرفته فاجعه بود به عنوان مثال “توخالی غم از رسانه های اجتماعی است.”

تبلیغات

“این است که همیشه گریزان تلاش برای خنکی است که نفوذ تصمیمات” کاتب نوشت. “زن و شوهر که با ارتکاب جرائم عمومی تا مردانگی faux مخاطبان ملی و تلوزیون حس از خود و چه چپ است که فلسفه در میان کسانی که اعتقاد به قدرت یک ذکر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>