شاین Frontier روز لغو شد برای اولین بار در 124 سال

CHEYENNE Wyo. — شاین Frontier روز در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین بازار مال فروشان, لغو شده است, برای اولین بار در آن 124 سال سابقه با توجه به coronavirus شهردار این شهرستان گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

سازمان دهندگان این رویداد تصمیم گرفت خطر گسترش این ویروس بیش از حد بزرگ بود برای بیش از 140,000 افرادی که بازدید از شهر مرزی روز گذشته بیش از دو هفته در ماه جولای شایانی شهردار ماریان Orr در مصاحبه ای گفت:.

“چه این بیماری همه گیر به این معنی است که ما فقط نمی تواند گرد هم می آیند” Orr گفت. “ما واقعا باید از هم جدا ماندن بنابراین ما می توانیم با هم دوباره هر چه زودتر به جای بعد. روشن است که ما فقط در حال رفتن به آماده شود برای این کار است.”

روز های مرزی انجام شده از طریق هر دو جنگ جهانی و رکود بزرگ که سخت مالی باعث آن را به تبدیل شدن به بیشتر داوطلب-اجرای رویداد.

در این روز یک ارتش کوچک از داوطلبان محلی اجرا می شود غربی جشنواره میراث از بازار مال فروشان, موسیقی, کنسرت, کارناوال سواری رژه می روند و در مرکز شهر کلوچه صبحانه که خوراک هزاران نفر از مردم در یک زمان.

میله های سراسر شایانی به طور معمول ایستاده-اتاق-فقط در طول روز های مرزی به عنوان افراد سعی خط و مکانیکی سواری ردبول.

بازار مال فروشان نیز قرعه کشی بزرگ برای بالا بازار مال فروشان ورزشکاران است. مرز روز کمربند دست و پنجه نرم است که در میان این ورزش پرطرفدار ترین جوایز و این رویداد پرداخت بیشتر از 1 میلیون دلار در پرداخت سود در مدار بازار مال فروشان.

روز های مرزی پمپ تا $28 میلیون دلار به اقتصاد محلی و برخی از مغازه های تا حد زیادی در سال در این دو هفته از پررونق کسب و کار.

وایومینگ است که حداقل جمعیت ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد از coronavirus و آن 13 کشته و چهار شنبه رتبه در نزدیکی پایین از کشورهای ایالات متحده آمریکا در COVID-19 مرگ و میر کلی و سرانه.

رژیم صهیونیستی. Mark Gordon یک جمهوری خواه است به تدریج برداشته محدودیت در کسب و کار اجازه می دهد مردم برای رفتن به میله و ناهار خوردن در رستوران ها. او با حمایت هفته گذشته بازگشایی Grand Teton National Park و جزئی بازگشایی پارک ملی یلو استون که در حال حاضر در دسترس است از طریق وایومینگ اما نه مونتانا.

گردشگری وایومینگ دومین صنعت پس از استخراج از معادن زغال سنگ و دیگر سوخت فسیلی استخراج است. اما اخیر موج از این ویروس در شهرستانها از کاسپر و لرمی نگران اند مقامات بهداشتی است که برخی از ساکنان ممکن است مصرف اجتماعی-فاصله جدی است.

گوردون چهارشنبه اعلام کرد که شنبه شروع او اجازه می دهد اجتماعات در فضای باز, تا 250 نفر — یک گسترش از حد قبلی 25 و یکی که اجازه می دهد کوچکترین rodeos را به محل.

“آن زمان ما تا به حال این شانس را به لذت بردن از تابستان” گوردون در بیانیه ای گفت. “توانایی برای جمع آوری در گروه های بزرگتر خواهد بود خوب برای وایومینگ شهروندان و جوامع ما به عنوان ما وارد شود.”

در مورد 14,000 نشان داد تا برای دور نهایی بازار مال فروشان در آخرین روز از این رویداد در سال 2019.

___

گراهام گزارش از دنور.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>