چنای پلیس بازداشت DMK MP تومان Bharathi به اتهام سخنرانی نفرت موقت به قید وثیقه اعطا

چنای پلیس در روز شنبه دستگیر DMK رهبر و Rajya سبها MP تومان Bharathi از محل اقامت خود را برای اتهام ‘اظهارات موهن علیه قضات و مردم متعلق به برنامه ریزی طبقات (SC) جامعه در یک سخنرانی ساخته شده در فوریه این سال است. او برداشت polce2 از محل اقامت خود را.

این DMK رهبر بود و بعد از آن در روز اعطا موقت به قید وثیقه توسط Egmore دادگاه در چنای.

در سخنرانی خود او ادعا کرد که ارتفاع برخی از قضات تحت سپس وزیر M Karunanidhi به مدرس دادگاه عالی چیزی جز صدقه ارائه شده توسط دراویدی جنبش است.

رهبر Tamilar Kairali Katchi Kalyanasundaram یک شکایت پلیس علیه او تحت برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند.

در دفاع از خود Bharathi گفت که نظرات خود را ساخته شده در فوریه این سال بود ‘پیچیده’ توسط برخی از بخش های این رسانه ها اضافه کرد که “برخی در رسانه های اجتماعی” انجام شد یک “با انگیزه های سیاسی’ کمپین علیه او.

او گفته است که او بود که هدف حمله AIADMK دولت در تامیل نادو به عنوان او تلاش برای افشای حوادث چند از فساد مرتکب تامیل نادو دولت است.

این MDMK دبیر و MP Vaiko خواستار دولت برای خروج پرونده Bharathi. او گفت که Bharathi در حال حاضر ابراز تاسف برای بحث برانگیز خود را بیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de