چنای bizman مگس کارگران بازگشت به خانه تا بنارس برگ آنها لال

هنگامی که تمام جهان می گوید: “از جان گذشته بار desperate measures’ چند وجود دارد در میان ما رفتن که مایل اضافی برای مراقبت از دیگران در حالی که ساخت آنها احساس امن و شاد. نجیب ابتکار یک چنای بر اساس کارآفرین به پرواز هفت نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به خانه برنده قلب. گروهی از کارگران نه تنها شده خانه پرواز در هزینه اما آنها نیز پرداخت می شود حقوق خود را برای مستند دوره با وجود کسب و کار در حال بسته با توجه به این وضعیت است.

جین هکرها و حرکتدهنده در چنای بود به شدت ضربه پس از پان هند مستند تحمیل شد در اواخر ماه مارس و کار خود را به حرکت آمد. اما این شرکت شده است حمایت از کارکنان خود را (بیشتر کارگران ماهر) در طول مستند.

“مارس-ممکن است در فصل اوج برای کسب و کار ما و مستند اتفاق افتاد اما ما کارگران در گیر شد در چنای دور از خانواده های خود. در ابتدا دو عضو در زمان Shramik قطار ویژه بازگشت به خانه. اما در شنیدن در مورد آنها ناخوشایند سفر ما تصمیم به رزرو بلیط پرواز برای بقیه از آنها” Sandeep جین گفت WION.

در این مستند ما جایگزین در یک آپارتمان در نزدیکی دفتر خود و ارائه ملزومات و پرداخت حقوق در زمان گفته مدیر سانجی کومار.

“ما صاحب زمان مراقبت از تمام هزینه های ما و نیازهای طول مستند و در حال حاضر او همچنین پرواز ما به خانه برگشت. او حتی کاهش یافته و ما در فرودگاه چنای در وسیله نقلیه خود را. ما در زمان صبح روز دوشنبه پرواز و فرود در بنارس ظهر و به خانه در Prayagraj شب ما تا رها به دیدن خانواده های ما پس از یک مدت زمان طولانی” سانجی گفت WION از طریق تلفن.

وقتی پرسید که چه او را به کتاب پرواز خود کارگران Sandeep جین گفت: “آنها به اینجا آمده اند باور ما و این مردان بوده اند با من از زمان من شروع به کسب و کار چهار سال پیش این است که حداقل ما می توانیم برای آنها انجام. زمانی که آنها به نام من پس از رسیدن به خانه و گرفتن اولین پرواز خود آنها تقریبا لال و شادی خود را قابل لمس بود.”

این شرکت قصد دارد به کارگران خود را به عقب تنها در اواخر ماه اوت یا سپتامبر به عنوان کارگران می تواند پیدا کردن کار موقت در مزارع در روستاهای خود پس از باران. Sandeep می افزاید که معمولا کارگران دوباره تنها پس از دو ماه ترک کند اما او پس از پرواز آنها به خانه آنها توافق کرده اند که به محض بازگشت این شرکت می خواهد آنها را به.

“مخمصه lakhs از کارگران بسیار نگران کننده آن را خوب خواهد بود اگر ما کارآفرینان می توانید بیت ما و کمک به ما کارگران و خانواده های خود جزر و مد از این بحران در soonest. ممکن است آن را یک بار مالی برای ما به ویژه هنگامی که درآمد رفته خشک اما ما باید با حمایت از آنها را در هر راه ممکن است” Sandeep اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>